BYT
/
Úspešne predaná

2-IZB. BYT – MARTIN, JAHODNÍKY

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

78 000 €

Výmera

40 m²
Počet izieb
2
Cena
78 000 €
Poschodie
2
Výmera
40 m²
Lokalita
Martin

Tento slnkom presvietený vzdušný 2-izbový byt s vysokými stropmi, nachádzajúci sa v Martine v okrajovej časti sídliska Jahodníky mal aj svoje nevýhody. Bytový dom bez výťahu, tam by sa dalo prižmúriť oko, no nie veľmi vyhľadávaná lokalita a byt bez balkóna s celkom netypickým pôdorysom robil problém majiteľovi pri predaji už dlhšiu dobu. Nemohli sme teda nič podceniť a tak sme sa na predaj a odprezentovanie tejto nehnuteľnosti dobre pripravili, čo vygenerovalo hneď v prvý deň po zverejnení inzerátov 29 záujemcov. Špičková prezentácia v lokálnej inzercii jednoznačne vynikala a byt sa podarilo s prehľadom predať hneď v prvý deň obhliadok.
Trh s nehnuteľnosťami prináša často zaujímavé realitné príbehy. Tento bol rýchly, výborne načasovaný a v závere mimoriadne úspešný. Čo viac si priať? 🙂

Viac
Bez ťarchy
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Nízke prevádzkové náklady
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Plastové okná
Šatník
Slnečný
So zariadením
Veľký úložný priestor
Všetky inzeráty makléra
Branislav Kleň
Domov je tá najzákladnejšia priorita každého z nás. Je to miesto, kde žijeme s tým najcennejším, čo v živote máme. Rozhodnutie nájsť si svoj nový domov je spojený s veľkým rizikom a častokrát je to tá najväčšia investícia v našom živote, pri ktorej nechceme spraviť chybu. Sám som si týmto procesom prešiel a môj domov je dnes ten, ktorý som si vysníval. Chcem byť pri tom, keď aj vám vďaka mojim vedomostiam a skúsenostiam pomôžem nájsť si svoju vysnívanú nehnuteľnosť, ktorú vy premeníte na domov. Robiť tie najväčšie životné rozhodnutia s istotou, to je to, v čom sa môžete na mňa spoľahnúť.