BYT
/
Úspešne predaná

3-IZB. BYT – DK, VEĽKÝ BYSTEREC

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

134 800 €

Výmera

62 m²
Počet izieb
3
Cena
134 800 €
Poschodie
0
Výmera
62 m²
Lokalita
Dolný Kubín

Tento byt mi pribudol do ponuky už v dobe, ktorú výrazne poznačil predošlý rast úrokových sadzieb a sťažené financovanie, čo má samozrejme vplyv na záujem o kúpu a hlavne na cenu nehnuteľností. Obhliadok bolo ako šafranu, doba, keď sa kupujúci prebíjali cenou je už preč.
No výborná prezentácia tohto bytu výrazne pomohla aj napriek ťažkej dobe pri nájdení toho pravého kupujúceho. Pri predaji nehnuteľností platí, že nepotrebujete 20 záujemcov, stačí vám jeden – ten pravý. Obhliadok bolo síce viac, no ten jediný pravý záujemca sa už dnes teší vo svojom novom vkusne zrekonštruovanom byte.

Viac
Balkón
Malý bytový dom
Občianska vybavenosť
Optický internet / TV
Pivnica
Plastové okná
So zariadením
Tehlový bytový dom
Vymenená elektroinštalácia
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Branislav Kleň
Domov je tá najzákladnejšia priorita každého z nás. Je to miesto, kde žijeme s tým najcennejším, čo v živote máme. Rozhodnutie nájsť si svoj nový domov je spojený s veľkým rizikom a častokrát je to tá najväčšia investícia v našom živote, pri ktorej nechceme spraviť chybu. Sám som si týmto procesom prešiel a môj domov je dnes ten, ktorý som si vysníval. Chcem byť pri tom, keď aj vám vďaka mojim vedomostiam a skúsenostiam pomôžem nájsť si svoju vysnívanú nehnuteľnosť, ktorú vy premeníte na domov. Robiť tie najväčšie životné rozhodnutia s istotou, to je to, v čom sa môžete na mňa spoľahnúť.