BYT
/
Na predaj

REZERVOVANÉ I 3-IZB. BYT – RUŽOMBEROK, KUKUČÍNOVA

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

139 000 €

Výmera

95 m²
Počet izieb
3
Cena
139 000 €
Poschodie
2
Výmera
95 m²

Tento trojizbový byt v Ružomberku v lokalite Polík na ulici Kukučínova má výbornú dispozíciu s naozaj veľkou obývačkou a jeho výhodou sú určite nepriechodné izby. Krásna slnečná lodžia na južnej strane zatepleného bytového domu poskytuje dostatok súkromia vzhľadom na polohu bytu, ktorý je na najvyššom druhom poschodí bez výťahu. Kúpeľňa a toaleta sú po staršej, no vkusnej rekonštrukcii. V byte sú vymenené plastové okná, plávajúce podlahy a v kuchyni, kúpeľni a vo WC je keramická dlažba. Poteší aj menšia lodžia v kuchyni a krásna zeleň v okolí celého domu. Byt má priestrannú chodbu, v ktorej sú dve praktické komory a k bytu patrí aj veľká pivnica o rozlohe 14 m2. Úžitková plocha bytu je 95,16 m2 a podlahová plocha je 80,91 m2. Súčasné mesačné náklady sú 188 EUR + 25 EUR elektrina. Byt je bez tiarch a bude voľný od decembra 2022. Cena bytu je vrátane našich služieb a radi vám pomôžeme s vybavením financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.
Ak sa vám tento byt páči, pozreli ste si 3D obhliadku a máte záujem o obhliadku priamo na mieste, zavolajte mi čo najskôr.

Viac
Bez ťarchy
Bezpečná transakcia
Čiastočná rekonštrukcia
Ideálna orientácia
Komora
Lodžia
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Pivnica
Plastové okná
Pri vode
Slnečný
Tehlový bytový dom
Zeleň v okolí
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Branislav Kleň
Domov je tá najzákladnejšia priorita každého z nás. Je to miesto, kde žijeme s tým najcennejším, čo v živote máme. Rozhodnutie nájsť si svoj nový domov je spojený s veľkým rizikom a častokrát je to tá najväčšia investícia v našom živote, pri ktorej nechceme spraviť chybu. Sám som si týmto procesom prešiel a môj domov je dnes ten, ktorý som si vysníval. Chcem byť pri tom, keď aj vám vďaka mojim vedomostiam a skúsenostiam pomôžem nájsť si svoju vysnívanú nehnuteľnosť, ktorú vy premeníte na domov. Robiť tie najväčšie životné rozhodnutia s istotou, to je to, v čom sa môžete na mňa spoľahnúť.