DOM
/
Úspešne predaná

09/2019 – RD – Lehota

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

88 999 €

Výmera

90 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
2
Cena
88 999 €
Poschodie
1
Výmera
90 m²
Lokalita
Nitra

Bol to nenápadný a zároveň veľký rodinný dom. Veľký počtom izieb a rozlohou záhrady. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou.
Na stenách boli omietky. Okná drevené pôvodné. V kúpeľni sa nachádzala klasická vaňa. Strecha ihlanová so strešnou krytinou škridla.
Pozemok bol o výmere 2598 m2 – jeho výhodou bola prístupová cesta z oboch strán. Územný plán obce Lehota je práve v zmenovom konaní, v ktorom je aj druhá strana pozemku naplánovaná na individuálnu bytovú výstavbu. Na dvore sa nachádzala garáž.
RD som predala na prvej obhliadke. Obchod prebehol za jeden pracovný týždeň od zverejnenia inzerátu.
Kupujúci sa na mňa obrátili na základe referencií na webe a mojich zverejnených ponúk na predaj. Prejavili mi dôveru a predaj úspešne prebehol.

Viac
Altánok
Bez ťarchy
Bezpečná transakcia
Komora
Napojenie na všetky IS
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Oplotenie
Plynový sporák
So zariadením
Tehla
Test
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.