DOM
/
Úspešne predaná

4-IZB. RD – LM, IĽANOVO

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

199 000 €

Výmera

1 119 m²
Počet izieb
4
Cena
199 000 €
Poschodie
3
Výmera
1 119 m²
Lokalita
Liptovský Mikuláš

Nedostatok rodinných domov v dostupnej cenovej kategórii je problémom aj na Liptove. Tento síce starší, no udržiavaný rodinný dom pritiahol veľa záujemcov najmä kvôli dobrej lokalite v blízkosti mesta a benefitom bol aj relatívne veľký a rovinatý pozemok s osobitným prístupom pre výstavbu ďalšieho rodinného domu. Krásna udržiavaná záhrada a velikánske humno v perfektnom stave sa veľmi páčili aj mne.
Vzhľadom na špeciálne požiadavky predávajúcej, bolo aj napriek veľkému počtu vážnych záujemcov ťažké vybrať kupujúceho. No nakoniec si predávajúca predsa len vybrala a ja verím, že noví majitelia budú šťastní v ich vysnívanom dome na liptovskom vidieku kúsok od mesta. Zaujímavosťou pri tomto predaji bolo najmä to, že kvôli zdravotnému stavu majiteľky sme nemohli vykonať ani jednu fyzickú obhliadku a teda dom bol predaný na diaľku, čo pripisujem aj skvelej prezentácii, ktorá sa naozaj vydarila.

Viac
2 prístupy na pozemok
Bez ťarchy
Bezpečná transakcia
Ideálna orientácia
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Plastové okná
Príroda
Slnečný
Solárne panely
Tichá lokalita
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Branislav Kleň
Domov je tá najzákladnejšia priorita každého z nás. Je to miesto, kde žijeme s tým najcennejším, čo v živote máme. Rozhodnutie nájsť si svoj nový domov je spojený s veľkým rizikom a častokrát je to tá najväčšia investícia v našom živote, pri ktorej nechceme spraviť chybu. Sám som si týmto procesom prešiel a môj domov je dnes ten, ktorý som si vysníval. Chcem byť pri tom, keď aj vám vďaka mojim vedomostiam a skúsenostiam pomôžem nájsť si svoju vysnívanú nehnuteľnosť, ktorú vy premeníte na domov. Robiť tie najväčšie životné rozhodnutia s istotou, to je to, v čom sa môžete na mňa spoľahnúť.