fbpx
Obchodný priestor
/
Úspešne predaná

Obchodný priestor – Dolný Kubín

Typ

Obchodný priestor

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

136 000 €

Výmera

80 m²
Cena
136 000 €
Poschodie
0
Výmera
80 m²
Lokalita
Dolný Kubín

Obchodný priestor prešiel v roku 2020 kompletnou rekonštrukciou a je pripravený na vytvorenie zázemia pre prevádzku firmy. Pri rekonštrukcii sa prihliadalo na variabilnosť dispozície priestoru, ktorý je tak pripravený na prevádzky rôzneho druhu, ako napríklad kaviareň, či cukráreň, alebo vzhľadom na lukratívnu polohu aj advokátsku kanceláriu, či ordináciu lekára. Podlahové kúrenie v kombinácii so vzduchotechnikou s rekuperáciou tepla zabezpečuje nielen komfort, ale aj úspornosť prevádzky priestoru. Veľkou výhodou je aj možnosť prenájmu terasy priamo na námestí, ktorá zväčší prevádzkový priestor o viac, ako 40 m2.
Tento priestor zaujme v prvom rade svojou lukratívnou polohou. Je situovaný v historickom centre mesta na slnečnej strane Hviezdoslavovho námestia. Obklopujú ho budovy významného charakteru, ako napríklad dom a Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Židovská synagóga, Evanjelický kostol, Čaplovičova knižnica, Oravská galéria a mnohé iné.

Viac
Centrum mesta
Historická budova
Kompletná rekonštrukcia
Možnosť dispozičnej zmeny
Nízke prevádzkové náklady
Podlahové kúrenie
Rekuperácia
Vymenená elektroinštalácia
Vymenené rozvody
Vzduchotechnika
Všetky inzeráty makléra
Branislav Kleň
Domov je tá najzákladnejšia priorita každého z nás. Je to miesto, kde žijeme s tým najcennejším, čo v živote máme. Rozhodnutie nájsť si svoj nový domov je spojený s veľkým rizikom a častokrát je to tá najväčšia investícia v našom živote, pri ktorej nechceme spraviť chybu. Sám som si týmto procesom prešiel a môj domov je dnes ten, ktorý som si vysníval. Chcem byť pri tom, keď aj vám vďaka mojim vedomostiam a skúsenostiam pomôžem nájsť si svoju vysnívanú nehnuteľnosť, ktorú vy premeníte na domov. Robiť tie najväčšie životné rozhodnutia s istotou, to je to, v čom sa môžete na mňa spoľahnúť.