POZEMOK
/
Na predaj

POZEMOK – SLOVENSKÁ NOVÁ VES

Typ

POZEMOK

Ponuka

Na predaj

Cena

84 900 €

Výmera

2 057 m²
Cena
84 900 €
Výmera
2 057 m²
Lokalita
Trnava okolie

Túžite po svojom kúsku zeme? Máme pre Vás ideálnu príležitosť.

Predávame pozemok v obci Slovenská Nová Ves s veľkorysou rozlohou 2057m2. Jeho výhodou je blízkosť k hlavnej ceste, no zároveň uchvacujúci pokoj vďaka prítomnosti riečky Gidra za koncom pozemku. Zahľadíte sa do jej pokojného toku, započúvate do ticha a šumenia stromov a už neodídete.

Susedstvo tvoria rodinné domy a na vedľajšej parcele je čerstvá novostavba. V dosahu sa nachádza široká občianska vybavenosť v obci Voderady a za zmienku určite stojí aj rýchly prístup do Trnavy, Senca a Bratislavy cez D1. Tento pozemok je ako stvorený pre vaše sny o domove na mieste pokoja a harmónie.

Vďaka rozmerom pozemku je možné zvažovať investičný zámer a taktiež aj rekreačné využitie (IS sú v dosahu pozemku). Samozrejme sa natíska aj myšlienka sebestačnosti, ktorá je čoraz viac a viac aktuálna pre mnohých z nás, pestovať si vlastnú zeleninu a ovocie, prípadne chovať zvieratá, keďže pôda na našom pozemku patrí k najkvalitnejším na Slovensku.

V neposlednom rade musím spomenúť výhodnú cenu. Nepremeškajte túto možnosť splniť si svoj sen.

Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.

Viac
Bez ťarchy
Dobré rozmery pozemku
Ideálna orientácia
Pri vode
Príroda
Tichá lokalita
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Michal Púry
Na svete existujú rôzne profesné typy ľudí a ja som si za posledné roky viac a viac uvedomil, že chcem v mojej práci ľuďom pomáhať. Jednoducho povedané, baví ma niečo pre niekoho vybavovať. Reality sú veľmi rozmanitým a dynamickým odvetvím, kde pomáham pri veľkých životných udalostiach. Za túto pomoc dostanem vďaku a úsmev na tvári klientov, čo je pre mňa symbolom zmysluplnosti mojej práce.