Referencia

Dagmar a Róbert F. – predaj RD v Budmericiach

Predaj nehnuteľnosti sme zrealizovali cez kanceláriu RB, konkrétne s pani Polakovičovou. Poskytla neoceniteľné rady, konzultovala naše nápady, dozerala na podstatné termíny, posielala potrebné dokumenty včas a kompletne, takisto  aj súčinnosť tam, kde by ste to normálne  vôbec od makléra nečakali.
Tí, čo ma poznajú, vedia, že som náročný človek najmä na seba a vyžadujem rovnako perfektný servis (tobôž keď je platený). A veru málokedy skonštatujem – táto žena ma opäť príjemne prekvapila ! Taký skvelý nápad… napríklad ten s koláčikmi v prútenom košíčku a kvietkom v črepníku počas obhliadky. že príde vždy skôr a zmetie nafúkany prach z haly.. že vie kto sú kupujúci a rozumie ich  potrebám,  že nám napíše k podstatným veciam a rieši hneď, keď to je potrebné. Najmä však je milé, je vtipná a pohotová.
Dobrý maklér nikdy nebude super výkonný robot, čo postupuje podla najlepšie vypracovaných postupov. Je to v prvom rade človek čo počúva potreby oboch strán, ponúka kompromisy a načrtne riešenia. Celkom si viem predstaviť profesiu rodinný poradca na všetko a pani Polakovičová by bola živým dôkazom, že keď človeka niečo úprimne baví, tak to je skratka – radosť spolupracovať.
ĎAKUJEME!
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

About the author

Podobné články