KAROL, F., PREDAJ BYTU, BA V

Dobrý deň vážení páni,

 

dovoľujem si vyjadriť sa k spolupráci s Vašou kanceláriou.

 

Oslovil som Vás v súvislosti s predajom môjho 3 izbového bytu na Holíčskej ul. 5 v Bratislave Petržalke. Výber Vašej kancelárie som urobil na základe informácií  z TV  a následne ma oslovili všetky referencie Vašich spokojných klientov.
Na moje prekvapenie ma hneď na druhý deň kontaktoval Vás zamestnanec pán Mgr. Žiška a tým sa to pre mňa celé začalo. Spracoval vyhodnotenie predajov bytov v uvedenej lokalite a na základe spoločného vyhodnotenia a jeho návrhu sme sa prepracovali k cene bytu a dohodli ďalší postup.
Po  obhliadke môjho bytu a spracovaní videa sa dostal inzerát na stránku a  pod vedením pána Mgr. Žišku sa začali obhliadky bytu so záujemcami. Pán Mgr. Žiška ma pravidelne informoval o jednotlivých rokovaniach so záujemcami.
Veľmi oceňujem rýchly postup pri vážnom záujemcovi, t.j. pán Mgr. Žiška okamžite zvolal rokovanie vo Vašej kancelárii, kde sme prebrali podrobnosti predaja už s konkrétnym záujemcom a spísali rezervačnú zmluvu, na základe ktorej si záujemca išiel vybaviť úver do banky. Pri celej tejto činnosti bol pán Mgr .Žiška všetkým nápomocný.
Celý proces predaja môjho bytu prebehol v krátkom čase, nad moje očakávania.
Veľmi oceňujem promtný, profesionálny a maximálne ľudský prístup pána Mgr. Žišku.
Myslím si, že takýto prístup zamestnancov Vašej kancelária ocenia nielen predávajúci, ale aj kupujúci.
So svojou dobrou skúsenosťou oslovím svojich známych a  priateľov a budem im Vašu kanceláriu odporúčať.
Ďakujem Vám za ústretovú spoluprácu.
Zostávam s pozdravom
K.F.