Kúpa 2 izbového bytu – Dajana a Andrej P.

 

Dobrý byt sa predá hneď v prvý deň, takže je dôležité vedieť, čo chcete, byť prvý a rýchlo reagovať.  Najväčšiu pridanú hodnotu dobrej realitnej kancelárie sme videli práve v tom, že má zmapovaný trh a kontakty, vďaka ktorým sa k takejto dobrej ponuke dostanete rýchlejšie ako ostatní. Presne toto sa nám potvrdilo.

Realitnú kanceláriu Riešime bývanie sme oslovili na základe pozitívnych referencií a boli sme veľmi spokojní, keďže vďaka našej maklérke p. Miroslave Dugovej sme našli byt, ktorý do bodky spĺňal naše požiadavky. Vybavila nám obhliadku v najskoršom možnom termíne pred všetkými ostatnými záujemcami (ktorých nebolo málo) a hneď sme vedeli, že toto je to, čo sme hľadali. Ak by sme prišli o deň neskôr, bolo by už neskoro a byt by už bol predaný.

Spolupráca a komunikácia s p. Dugovou bola príjemná a bezproblémová, zohľadňovala všetky naše požiadavky a bola veľmi ochotná. Celý proces od definovania požiadaviek, cez dohadovania a absolvovania obhliadok, až po kúpu bytu so všetkými s tým spojenými okolnosťami, prebiehal hladko.

Realitnú kanceláriu Riešime bývanie a p. Dugovú budeme ďalej odporúčať.