Referencia

Lýdia a Martin J. – predaj 3i bytu v Bratislave

Týmto by sme sa Vám chceli ešte raz poďakovať za Vašu pomoc pri predaji nášho bytu. Celé sa to uskutočnilo tak strašne rýchlo, že ešte ani dnes sa nám nechce veriť, že je to vôbec pravda 🙂

Predaj nášho bytu sme dosť dlho zvažovali, preberali sme skutočne všetky možnosti a scenáre. Od začiatku sme však vedeli a rátali s tým, že budeme musieť osloviť realitnú kanceláriu, nakoľko ani jeden z nás nemal s predajom nehnuteľnosti skúsenosti a byt bol navyše zaťažený hypotékou. Samozrejme sme mali veľké obavy zveriť sa do rúk niekoho takpovediac „z ulice“ a preto boli pre nás referencie na Vás a Vašu prácu, ktoré sme dostali, skutočne cenné.

Už po prvom stretnutí s Vami som bol presvedčený, že ste človek na správnom mieste a Váš profesionálny, ľudský a transparentný prístup v našej ďalšej komunikácii ma v tom len utvrdil. Ani vo sne by nás nenapadlo, že sa nehnuteľnosť dá predať v tak rekordne krátkom čase a navyše za cenu prevyšujúcu pôvodne stanovenú predajnú cenu. Aj to svedčí o dobre nastavenej stratégii predaja a celkovo vynikajúco zvládnutom marketingu z Vašej strany.

Presne takto si predstavujem skutočne kvalitne a do detailov odvedenú prácu realitného makléra a kancelárie.

Prajem Vám do budúcna ešte veľa tak spokojných klientov, ako sme boli aj my.

S pozdravom Lýdia a Martin J.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

About the author

Podobné články