Referencia

MARTA Š. – KÚPA BYTU, Tomášikova, BA III-Nové Mesto

Rozhodla som sa, že si kúpim byt. Ako to už v dnešnej elektronickej dobe býva dobrým zvykom, ako prvého som oslovila priateľa „Gugla“. Po hodinách surfovania na vlnách internetového mora zamoreného rôznymi informáciami som sa vzdala myšlienky, „ísť do toho svojpomocne“. Usúdila som, že bude lepšie využiť pomoc odborníkov v tejto oblasti.
V kníhkupectve som natrafila na knihu Kupujeme nehnuteľnosť/Predávame nehnuteľnosť od Martina Čapa a po jej prečítaní bol výber „mojej realitky“ spečatený. Oslovila som RK Riešime bývanie, ktorá ponúka aj službu Agent kupujúceho, čo sa o všetko postará 😊.
Moja agentka maklérka Michaela Fundárková ma previedla celým procesom kúpy bytu bez problémov a svižne, o každom pripravovanom a zrealizovanom kroku ma ihneď informovala. Ako pracovne vyťažená osoba som uvítala najmä to, že som „zjednodušene povedané“ nemusela nič riešiť, iba prísť na obhliadku a chodiť „podpisovať papiere“. Miška vybavovala všetky podklady, komunikovala so zainteresovanými stranami, dohodovala termíny… Našim mottom sa stali jej slová „…. a fičíme ďalej…“, ktoré sme s radosťou použili po každej vybavenej úlohe.
Veľmi ďakujem Miške za jej osobný vklad v celom tomto procese a za pomoc, ktorú mi poskytla aj nad rámec svojich pracovných povinností. Svojim prístupom si získala moju dôveru, čo považujem za významný prvok pri takej náročnej transakcii, akou je kúpa nehnuteľnosti.
Oceňujem komplexnosť služieb realitnej kancelárie. Využila som aj služby hypotekárneho špecialistu a potešilo ma, že RK má svojho právnika, ktorý kontroluje kúpno-predajné zmluvy.
Ďakujem RK Riešime bývanie a maklérke Miške za pomoc a želám veľa ďalších spokojných klientov.

Marta Š.

About the author

Podobné články