Referencia

Peter B. – kúpa bytu v BA

Neexistuje slovo ako veľmi som spokojný s prístupom. Na realitnú kanceláriu sme narazili úplnou náhodou po vyhliadnutí nehnuteľnosti na internete. Napriek tomu , že sa nám kúpa tejto nehnuteľnosti nevydarila, bol prístup maklérky Nataši dokonalý. Následne sme spolu začali riešiť hľadanie inej nehnuteľnosti a celý tento process bol opät veľmi príjemný priateľský a kamarátsky ale profesionálny zároveň. Už počas prvého pokusu kúpiť konkrétnu nehnuteľnosť, sme boli v kontakte s hypotekárnym poradcom Samuelom ktorý bol veľmi ústretový a taktiež priateľský. Napriek tomu, že nakoniec sme našli nehnuteľnosť sami, pri riešení hypotekárnych otázok a celého procesu ostal Samuel našim kontaktom a zo všetkým nám do poslednej bodky pomohol. Detailne všetko vysvetlil, poradil čo kam a ako, a každý jeden aspekt bol vopred poriešený tak aby neexistovala čo i len minimálna možnosť aby sa niečo pokazilo.

Kúpu nehnuteľnosti vnímam ako jednu z veľmi stresujúcich vecí ktoré môže človek zažiť, ale iba vďaka prístupu ktorý sme tu zažili to bola prechádzka ružovou záhradou – aj napriek tomu že sme kupovali nehnuteľnosť od predávajúcej ktorá je pôvodom z Francúzska a taktiež tam žije.

Odbornosť, profesionalita, časová flexibilita, prístup, vysvetlenie každého detailu a aj assistencia pri rôznych administratívnych úkonoch. Vedel by som napísať ešte veľmi veľké množstvo pozitívnych slov na adresu Samuela a Nataši, a verím že aj na zvyšok RK.

About the author

Podobné články