Referencia

PREDAJ – 3IZB. BYT, CABANOVA UL., DÚBRAVKA, ANDREA A PAVOL Š.

Sme radi, že sme patrili medzi klientov, ktorí mohli predávať byt formou Tichej aukcie, ušetrilo nám to veľa času, stresov a  vieme, že sme sa s cenou dostali na maximum za maximálne krátky čas.. V tomto prípade totiž klienti ,,nezjednávajú,, cenu smerom dolu, ale práve naopak… Kto si byt chcel ,,uchmatnúť,, musel pridať… Obhliadky prebehli v 1 deň, viac nás to neobmedzilo, o týždeň bolo po všetkom…

Ľudia v našom okolí, aj tí čo už mali skúsenosť s predajom nehnuteľností boli prekvapení, ako rýchlo a dobre to prebehlo. Dnes vieme, že sme zvolili najlepšie ako sa dalo, od výberu realitnej kancelárie, profesionálny prístup maklérky a forma Tichej aukcie.. Môžem len odporúčať. Tie inzeráty na internete, ktoré boli zverejnené pred realizovaním nášho predaja ( zmapovali sme si trh ) sú ešte stále v ponuke… My už to máme za sebou..

Veronika ďakujeme Vám za trpezlivosť pri počiatočných zmenách, ktoré sme vyrobili neplánovane, za rýchle a rozumné riešenia, ktoré ste nám poskytli. Naša spolupráca sa nekončí a sme radi že Vás máme.

About the author

Podobné články