Referencia

Predaj bytu v Senci, Bronislava U.

Spolupráca s pani Ing. Čelkovou bola fantastická, najviac som oceňovala jej profesionalitu. Keďže som za posledný rok riešila predaj dvoch bytov a kúpu jedného, prišla som v tomto čase do kontaktu s viacerými realitnými maklérmi a slovo profesionál môžem použiť len v spojitosti s Ing. Čelkovou. Do RB som prišla v čase, keď sme náš byt skúšali predaj už aj cez iných maklérov, avšak nikomu sa to nepodarilo. Až teraz a to pomocou Vašej maklérky.

Veľmi na nej oceňujem, okrem už spomínanej profesionality, to, že nás netlačila do roviny, ktorá by bola ľahšia pre ňu, ale rešpektovala naše rozhodnutia a robila všetko pre to, aby sme úspešne prišli do cieľa a najmä aby sme boli spokojní. Stála pred výzvou, ktorá nebola najľahšia, ale nevzdávala to, dokonca ani v čase, keď som ja postupne rezignovala a bola by som pristúpila na zníženie predajnej cenu na minimum, len aby sa byt predal, ona ma podporovala v rozhodnutí počkať na toho „nášho“ kupujúceho, pretože vedela, že kupec by bol síce šťastný, ona by mala províziu a úlohu splnenú, avšak ja by som nebola s výsledkom spokojná.. A to si veľmi vážim 😉 Takže, keď budeme náš súčasný byt raz predávať alebo, keď bude niekto z môjho okolia riešiť bývanie, tak bez akéhokoľvek zaváhania a so 100% istotou, že mi toto odporúčanie nebude neskôr vyčítať, budem odporúčať Vašu kanceláriu a konkrétne pani Čelkovú, pretože mi bola česť s ňou spolupracovať 😉  

Na službách Vašej kancelárie sa mi páčilo najmä to, že ste nás (prostredníctvom pani maklérky) viedli celým procesom krok za krokom a ja som nemusela na nič myslieť, na všetko myslela pani maklérka a ja som si už po zopár stretnutiach bola istá, že jej môžem plne dôverovať. Pravidelne so mnou konzultovala aktuálnu situáciu a navrhoval mi riešenia vhodné pre daný moment Pri predchádzajúcich skúsenostiach s inými maklérmi som sa musela aj ja stať takým maklérom-laikom, ale teraz nie, teraz som sa pani Čelkovou mohla nechať spokojne viesť. Na Vašich službách sa mi tiež páči inovatívnosť, ktorú prinášate do sektoru realít a nefungovanie formou „zotrvačnosti“, taktiež precíznosť a cit pre detail, taktiež postavenie zmlúv a pôsob komunikácie so zákazníkom smerom von o Vás vypovedá, že ste realitná kancelária na úrovni a viete, čo robíte. Avšak stále tým najpodstatnejším článkom v tomto reťazci je maklér, ktorý toto všetko reprezentuje každým jedným kontaktom s predávajúcim, kupujúcim a túto úlohu vykonáva pani Čelková bravúrne!!  

 Skutočná vďaka!!

 Bronislava U.

About the author

Podobné články