Apartmánový dom v Nízkych Tatrách, Liptovský Ján

V srdci prírody, uprostred lesa a zároveň v jednom z najžiadanejších miest Nízkych Tatier

Selected by

Martin Čapo

Lokalita

Z hľadiska cestovného ruchu jedna z najžiadanejších lokalít v Nízkych Tatrách. Investičný apartmánový dom v Liptovskom Jáne postavený v roku 2009 uprostred krásnej prírody, na konci obce, v časti Jánska dolina.

nehnuteľnosť

Dom s rozlohou 480 m2 s prislúchajúcim pozemkom spolu viac ako 6000 m² ponúka 7 samostatných apartmánov, spoločenskú miestnosť, herňu a jeden 3-izbový byt so samostatným vstupom.

Nadštandard

Investičná nehnuteľnosť s nízkymi prevádzkovými nákladmi, umiestnená uprostred prírody, v súkromí, s panoramatickými výhľadmi na les, ticho a súkromie.

detaily

Úžitková plocha

480 m²

Podlažie

3

Počet izieb

12

počet kúpeľní

8

parkovanie

15

Vyhľadávaná lokalita

Skvelá dostupnosť

Panoramatické výhľady, les, ticho, súkromie, čerstvý vzduch, potok a zároveň v blízkosti bazény, wellness, reštaurácie, turistika, lyžiarske strediská, cyklotrasy, jaskyňa, výborné pripojenie na D1 smer ZA-BA, PP-PO-KE, Liptovský Mikuláš 9km, a to nie je ani zďaleka všetko, čo táto majestátna nehnuteľnosť ponúka.

Športové a oddychové aktivity

Liptovský Ján je jedna z najvyhľadávanejších turistických oblastí na Slovensku. V okolí sa nachádzajú termálne kúpele, jaskyne (3km je Stanišovská jaskyňa, Demänovská jaskyňa 18km), bazény, turistické chodníky, lyžiarske strediská, ale aj cyklotrasy.

mapa

Rodinná a investičná nehnuteľnosť

Miesto pre oddych a rodinu

Apartmánový dom s rozlohou 480 m2 s prislúchajúcim pozemkom spolu viac ako 6000 m2 ponúka 7 samostatných apartmánov, spoločenskú miestnosť, herňu a jeden 3-izbový byt so samostatným vchodom. Jedinečná investícia pre náročných. Pridanou hodnotou je umiestnenie na konci Jánskej doliny uprostred prírody. 

Komfortné bývanie v prírode

Technické prevádzkové vybavenie tejto nehnuteľnosti je na špičkovej úrovni (tepelné čerpadlo, zásobníky vody 900l, 2 studne, lapač tukov zabudovaný v zemi, čistička odpadových vôd), a preto sú tu nízke mesačné prevádzkové náklady, čo ponúka investičnú príležitosť pre nového majiteľa, prípadne honosné rodinné sídlo uprostred „ničoho“ a zároveň všetkého. Pri tejto nehnuteľnosti nepotrebujete robiť žiadne kompromisy. 

Vysoký nadštandard

Investičná nehnuteľnosť

Bezkonkurenčná poloha a umiestnenie v srdci prírody uprostred lesa, a zároveň v jednom z najžiadanejších miest Nízkych Tatier, pre cestovný ruch robia túto nehnuteľnosť výnimočnou. Panoramatické výhľady na okolitú prírodu, ticho, energia lesa a zároveň dobrá dostupnosť neobmedzených možnosti oddychu, relaxu, turistiky, športu, množstvo reštaurácií a kultúrnych pamiatok. Nehnuteľnosť s obrovským potenciálom či už ako rodinné sídlo alebo investičná nehnuteľnosť.

parametre

Cena 1.580.000,-

prečo som vybral túto nehnuteľnosť?

Určite ste niekedy videli scénu stretnutia veľkej rodiny v obrovskej chate uprostred americkej divočiny. Tento apartmánový dom je presne taký – ako z amerického filmu. Toto je prvýkrát, čo som videl nehnuteľnosť, ktorá takto s citom spája kombináciu neokázalej majestátnosti, rodinnej útulnosti a nedotknutej prírody u nás. Čísla by sedeli aj pre osvietenejšie podnikanie. Či už si túto nehnuteľnosť vyberiete pre seba, rodinu a blízkych alebo sa rozhodnete pre investičný zámer za účelom prenajímania, verte, v oboch prípadoch ste sa rozhodli správne.

MARTIN ČAPO
CEO Realitnej kancelárie Riešime bývanie

virtuálna 3d prehliadka

fotogaléria

kontakt

Viera Mašlejová

Ak máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti alebo sa chcete spýtať na akékoľvek podrobnosti ohľadom ponuky, budem rada, ak sa mi ozvete.

Prémiové nehnuteľnosti

Keď u nás hovoríme o prémiovej nehnuteľnosti, nehovoríme o cene alebo rozmeroch. A už vôbec nie o luxuse. Hovoríme o nehnuteľnosti s výnimočnými parametrami, ktoré prinášajú nadpriemernú úžitkovú alebo investičnú hodnotu. Takých nehnuteľností nie je veľa a často ich na prvý pohľad ani nie je vidieť. 

Nahliadať na ne skrz cenu za štvorcový meter býva bežnou chybou. Tieto nehnuteľnosti vyžadujú skúsené oko, otvorenú myseľ a predstavivosť. Len tak je možné objaviť výnimočný potenciál, ktorý ostatným uniká.