REZERVOVANÉ - RODINNÁ VILA POD VINICOU

Spojené rodinné bývanie a biznis v TOP lokalite v Žiline

Selected by

Martin Čapo

Lokalita

Závodie je jednou z najvyhľadávanejších lokalít predovšetkým kvôli výbornej dostupnosti do centra mesta, no zároveň v tesnej blízkosti krásnej prírody a úžasných výhľadov.

Nehnuteľnosť

Táto 6-izbová vila v sebe kombinuje dve nehnuteľnosti: z východnej strany pôsobí reprezentatívnym firemným dojmom, no zo západu ponúka plnohodnotné súkromie.

nadštandard

Vila ponúka modernú, jednoduchú, no nadčasovú a praktickú architektúru pre tých, ktorí majú radi komfort.

detaily

Úžitková plocha

277 m²

Podlažie

2

Počet izieb

6

celková výmera

1 187 m²

garážové státie

6

Veľmi žiadaná lokalita

Skvelá dostupnosť

Závodie je výnimočné pešou dostupnosťou do centra mesta a zároveň je tu možnosť dlhých prechádzok v lesnom prostredí, prípadne cykloturistika. V lokalite Pod vinicou prebehla rozsiahla nová výstavba, výhodou sú tu výborní susedia a pekná moderná architektúra. Zákazníci vás tu nájdu rýchlo a pohodlne zaparkujú.

Všetko poruke

Poteší ľudí, ktorí majú radi vyžitie v meste a aj rodiny s deťmi. Blízko sa nachádza škola, autobusová zastávka a viaceré obchody. 

mapa

Rodinná a zároveň podnikateľská nehnuteľnosť

Dispozícia na mieru

Majitelia túto nehnuteľnosť naprojektovali spolu s architektom do najmenších detailov s ohľadom na praktické rodinné využitie a zároveň potreby menšieho podnikania.

Kombinácia 2 nehnuteľností

Nehnuteľnosť určite osloví každého, kto chce mať v dome predajňu, ambulanciu, veľkú pracovňu alebo sa venuje koníčkom, ktoré potrebujú viac priestoru.

virtuálna 3d prehliadka

Komfortný nadštandard

Moderná architektúra

Komfortná, moderná a nadčasová, no napriek tomu praktická architektúra. Vila ponúka dvojgaráž plus 6 ďalších parkovacích miest, priestranné izby a veľa úložných priestorov.

veľkorysá výmera

Vila poskytuje nadštandardné obytné priestory pre rodinu a viac ako 500 m2 čistej plochy záhrady, kde sa vaše deti dosýta zahrajú.

parametre

Cena rezervované

prečo som vybral túto nehnuteľnosť?

Túto nehnuteľnosť by som odporúčal z troch jednoduchých dôvodov. Prvým je samozrejme vyhľadávaná lokalita v Závodí. Nie je náhoda, že dobré pozemky na výstavbu tu spočítate na jednej ruke. Druhým je samotná vila, ktorá veľmi citlivo kombinuje potenciál pre podnikanie s plnohodnotným rodinným súkromím. Pracovať z domu ale mať zároveň hneď za dverami miesto, kde sa odstrihnúť, by si prial každý. Nakoniec, je to prevedenie interiéru a technológie. Premyslené do malých, ale dôležitých detailov. Toto je naozaj výnimočné bývanie, ktoré stojí za pozornosť.

MARTIN ČAPO
CEO Realitnej kancelárie Riešime bývanie

fotogaléria

kontakt

Ján Ratulovský

Ak máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti alebo sa chcete spýtať na akékoľvek podrobnosti ohľadom ponuky, budem rád, ak sa mi ozvete.

Prémiové nehnuteľnosti

Keď u nás hovoríme o prémiovej nehnuteľnosti, nehovoríme o cene alebo rozmeroch. A už vôbec nie o luxuse. Hovoríme o nehnuteľnosti s výnimočnými parametrami, ktoré prinášajú nadpriemernú úžitkovú alebo investičnú hodnotu. Takých nehnuteľností nie je veľa a často ich na prvý pohľad ani nie je vidieť. 

Nahliadať na ne skrz cenu za štvorcový meter býva bežnou chybou. Tieto nehnuteľnosti vyžadujú skúsené oko, otvorenú myseľ a predstavivosť. Len tak je možné objaviť výnimočný potenciál, ktorý ostatným uniká.