fbpx
BYT
/
Úspešne predaná

03/2019 – BRATISLAVA III

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

139 500 €

Výmera

59 m²
Počet izieb
2
Cena
139 500 €
Výmera
59 m²
Lokalita
Bratislava, Nové Mesto

O akú nehnuteľnosť  išlo? 

2i kompletne zrekonštruovaný byt s možnosťou prerábky na 3izbový vo veľmi vkusnom nízkopodlažnom bytovom dome. K bytu prislúchala nadštandardne priestranná murovaná pivnica vo veľkosti 22m2.

Čo boli ciele klienta?

Klient si zakladal rodinu a potreboval čím skôr predať svoju nehnuteľnosť aby mohol prefinancovať kúpu väčšej nehnuteľnosti.

Aká bola moja stratégia predaja?

Najprv sa majiteľ rozhodol predať svoj dom prostredníctvom súkromnej inzercie. Po určitej dobe, keď na inzerciu nemal odozvu nás oslovil či by sme nepridali jeho nehnuteľnosť do svojej ponuky. Vďaka homestagingu, 3D prehliadke, peknej inzercie a intenzívnej propagácie na portáloch, FB skupinách miest a obcí v okolí, newsletteru a pod. sa byt predal vo veľmi krátkej dobe.

Aký bol výsledok?

Byt sa predal mladému pánovi, ktorý ocenil hlavne veľkú rozlohu bytu a pivnice, možnosť prerábky na 3 izbový a lokalitu. Predaj prebehol veľmi rýchlo a  to aj vďaka výbornej  komunikácií medzi stranami. Ďakujem predávajúcemu aj kupujúcim za ich korektný a priateľský prístup!

Viac
Blízko parku
Detské ihrisko
Ideálna orientácia
Kompletná rekonštrukcia
Malý bytový dom
Možnosť dispozičnej zmeny
Nepriechodné izby
Nízke prevádzkové náklady
Pivnica
So zariadením
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Agnes Azim
Pred pár rokmi som bola presne ako vy. Snívala som o svojom domove, v ktorom prežijem tie najkrajšie chvíle svojho života. Bolo to jedno krásne obdobie, no plné otázok, pochybností a strachu z nesprávnej voľby. Našťastie pri mne stál človek, ktorý bol mojím poradcom, istotou a vďaka ktorému som si kúpu nehnuteľnosti užívala. Teraz som ja ten poradca, ktorý vám umožní, aby sa táto kľukatá cesta pri kúpe nehnuteľnosti stala bezpečnou diaľnicou za vysnívaným cieľom – vašim domovom.