BYT
/
Úspešne predaná

03/2020: 1,5-izb. byt – BA, Petržalka

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

135 000 €

Výmera

52 m²
Počet izieb
2
Cena
135 000 €
Poschodie
8
Výmera
52 m²
Lokalita
Bratislava, Petržalka

Tento byt bol zaujímavý vo svojej podstate. Byt vznikol spojením dvoch susediacich garsóniek. Premyslenou rekonštrukciou je z malého priestoru vyťažné maximum. Má výmeru štandardného 2i bytu a k tomu 2 zasklené loggie. Novým usporiadaním priestoru sa podarilo vytvoriť komfortný priestor pre samostatnú kúpeľnu a samostatnú toaletu. Majitelia tu začínali svoj spoločný život, narodilo sa im tu dieťa, dieťa vyrástlo v dospelého vysokoškoláka. Bolo treba sa posunúť do väčšieho. Pretože z tejto lokality nechceli odísť, dôsledne hľadali väčší byt. To sa im aj podarilo. Ako sa hovorí – kto hľadá, nájde 🙂
Mojou úlohou však bolo nájsť správneho kupujúceho a pomerne rýchlo. Bolo to akurát v počiatkoch začínajúcej pandémie Covid 19. Obhliadky boli efektívne, vďaka precíznemu a pravdivému natočeniu 3D virtuálnej obhliadky. Každý, kto chcel prísť na obhliadku aj osobne, vedel, aké sú možnosti tohto bytu. To mi pomohlo vyselektovať rýchlo toho správneho kupujúceho. Majitelia si tak zažili proces aj predaja a zároveň aj kúpy nehnuteľnosti. Bolo to náročné, ale spolu sme to zvládli.

Viac
Test
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.