fbpx
DOM
/
Úspešne predaná

06/2018, Vyhne

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

129 000 €

Výmera

0 m²
Cena
129 000 €

O akú NEHNUTEĽNOSŤ išlo? 

Dve samostatné rekreačné chalupy s veľkým pozemkom a krásnym výhľadom na Štiavnické vrchy.

Čo boli CIELE MOJICH KLIENTOV?

Ich cieľ bol citujem “zbavte nás toho!” Klienti predávali chalupy už 4 roky cez rôzne realitné kancelárie. Keď sme sa prvýkrát stretli, boli takpovediac zufalí a už nedúfali, že sa vôbec nájde nejaký kupca, keďže za 4 roky mali “až” dve obhliadky.

Aká bola moja STRATÉGIA PREDAJA?

Chalupy a prostredie bolo podľa mňa nádherné! Nechápala som, ako je možné, že za taký dlhý čas sa nenašiel nikto, kto by si to zamiloval a povedal “áno”.  Rozhodla som sa využiť všetky naše marketingové zbrane a urobiť z chalúp chuťovku, kde si každý záujemca po zhliadnutí inzerátu povie: “Toto chcem vidieť!” Vybrali sme na fotenie najlepšie počasie, urobili dokonalý, útulný staging nehnuteľnosti, reprezentatívne video, trefnú inzerciu,,,,Tým, že chalupy boli vo Vyhniach a my ako kancelária sídlime v Bratislave, bolo veľmi dôležité mať aj správny timemanagement a logistiku obhliadok….

Aký bol VÝSLEDOK?

Po spustení inzercie som ihneď mala ohlasy a za prvý týždeň 4 obhliadky. Je pravdou, že chalupy mali jeden veľký handicap – náročnú prístupovú cestu, čo po obhliadkach väčšinu ľudí odradilo a problém bol aj s financovaním chalúp – banky nerady poskytujú úvery na rekreačné nehnuteľnosti a ak áno, tak prefinancujú malé percento z hodnoty. Avšak ja som sa nevzdávala a vedela som, že treba byť len trpezlivý a ten správny kupujúci, ktorý ocení kvalitnú stavbu, úžasné prostredie a bude finančne pripravený práve pre naše potreby, sa nájde. A stalo sa…..Celý prípad skončil ako z rozprávky – svadbou kupujúcich priamo na záhrade pred rekreačnými chalupami s krásnym výhľadom priamo na dedinku Vyhne…..

Viac
Balkón
Pri lese
Príroda
S výhľadom
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Silvia Čelková
Realitný trh bol vždy pre mňa zaujímavou a nesmierne príťažlivou oblasťou. Zároveň veľmi rada pracujem a aj v minulosti som vždy pracovala s ľuďmi, preto som sa rozhodla pre prácu realitnej maklérky. Klienti vždy oceňovali môj individuálny prístup a nadštandardné informácie, ktoré odo mňa dostali. Nájsť si vlastné bývanie alebo predať nehnuteľnosť sú naozaj náročné životné situácie a ja Vám veľmi rada ukážem ako to všetko zvládnuť s ľahkosťou a úsmevom.