fbpx
BYT
/
Na predaj

1-izb byt – BA II, Vrakuňa

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

99 990 €

Výmera

42 m²
Počet izieb
1
Cena
99 990 €
Poschodie
10
Výmera
42 m²
Lokalita
Vrakuňa

Prijmite pozvanie do kompletne zariadeného 1i bytu ( 41,94m2 + lodžia 3,06, 10p/10) so samostatnou kuchyňou, ktorý je ako stvorený pre niekoho, kto sa chce rýchlo nasťahovať alebo prerobiť ho na praktický 2izbáčik. A k tomu aj pokojne bývať v slušnom zateplenom bytovom dome s novou strechou a výťahmi ( EC-B) v príjemnej tichej lokalite kde pod oknami máte poštu, potraviny, lekáreň či pekáreň, ale aj zastávku MHD.

Poteší nová maľovka a čiastočná rekonštrukcia ( okná r. 2016, kúpeľňa a kuchyňa cca r.2005 okná ), orientácia na východ s nerušnými výhľadmi a priestranná lodžia ( 3,06m2). Úložný priestoru plus pivnica ( 1,68m2) sú už len čerešničkou na torte.

Viac
Blízko parku
Ideálna orientácia
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Optický internet / TV
S výhľadom
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.