BYT
/
Úspešne predaná

11/2020 : 2-izb byt – Stupava

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

133 000 €

Výmera

55 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
133 000 €
Poschodie
2
Výmera
55 m²

Práca realitného makléra nieje vždy iba o predaji a kúpe nehnuteľností. Niekedy nás osloví klient, že si našiel sám nové bývanie, ale predáva to priamo majiteľ, bez realitnej kancelárie. A tak by radi mali pri sebe odborníka, ktorý im nastaví celú transakciu s férovými a vyváženými podmienkami pre obidve strany a prevedie ich “za ruku” celým procesom. Tento proces nazývame PRÁVNO ORGANIZAČNÝ SERVIS.

Proces zahŕňa na úvod to najdôležitejšie – jasne definované práva a povinnosti v rezervačnej zmluve. Patrí k tomu aj pomoc s hypotekárnym úverom, znaleckým posudkom či vysvetlenie procesu ako vyplatiť existujúci úver predávajúceho. A tiež kde a kedy získať potrebné podklady pre všetky zainteresované strany.

A to všetko bez stresu a naháňania sa. S istotou, že všetko pôjde podľa vopred stanoveného časového harmonogramu.

Bodkou za procesom je podpis kúpnych zmlúv a zabezpečenie ich podania na katastri a tiež navigácia v procese odovzdania nehnuteľnosti novému majiteľovi.

Zaujímavé je, že často klienti odo mňa žiadajú IBA tú BODKU a neuvedomujú si, koľko krokov poťažmo práce jej predchádza.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.