BYT
/
Úspešne predaná

02/2020 : 1,5 izb. byt – BA II, Vrakuňa

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

100 000 €

Výmera

39 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
0
Cena
100 000 €
Poschodie
9
Výmera
39 m²
Lokalita
Bratislava, Vrakuňa

Obhliadky tohoto vzdušného, slnečného a kompletne zariadeného 1,5i bytu v slušnom tehlovom bytovom dome sme sústredili do jedného dňa. Viacero záujemcov z obhliadok prejavilo záujem o kúpu, a tu nastalo hlavybolenie pána majiteľa : KOMU PREDAŤ?

V takýchto prípadoch som ja ako maklér len poradným orgánom ktorého úlohou je preveriť reálnosť financovania záujemcov a následne je to už výhradne na rozhodnutí majiteľa, komu svoju nehnuteľnosť predá.

Niekedy dochádza k licitácii, teda predáme tomu kto ponúkne viac. Inokedy rozhoduje rýchlosť rozhodnutia alebo spôsob financovania.

V tomto prípade majiteľ uprednostil záujemcu, ktorý chcel v byte bývať, nie ho iba prenajímať. Aj o tomto je moja práca.

Po spustení

Viac
Bez ťarchy
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Klimatizácia
Nízkoenergetický dom
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Optický internet / TV
Tehlový bytový dom
Test
Ukončená výstavba v okolí
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.