fbpx
BYT
/
Na predaj

1,5-izb byt – BA V, Petržalka

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

140 000 €

Výmera

54 m²
Počet izieb
1
Cena
140 000 €
Poschodie
5
Výmera
54 m²
Lokalita
Petržalka

Prijmite pozvanie do zariadeného 1,5i bytu, ktorý je ako stvorený pre niekoho, kto sa chce nasťahovať bez nutnosti rekonštrukcie alebo veľkých nákupov nábytku. A k tomu aj pokojne bývať v zateplenom tehlovom bytovom dome z r. 2006 ( EC-B), v príjemnej lokalite s rýchlym výjazdom na obchvat či do mesta a s parkovaním auta pod bytovým domom.

Poteší skutočne štedrá výmera ( 54,05m2, 5p/10), dobrá dispozícia s orientáciou na východ a množstvo úložného priestoru. Čerešničkou na torte sú nízke prevádzkové náklady vďaka vlastnej kotolni v bytovom dome a výmenníkovej stanici priamo v byte. Už viac nebudete mrznúť vo vlastnom byte a ani vykurovať chodníky.

Viac
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Kamerový systém
Nízke prevádzkové náklady
Novostavba
Občianska vybavenosť
So zariadením
Tehlový bytový dom
Tichá lokalita
Ukončená výstavba v okolí
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.