BYT
/
Na predaj

2-IZB. BYT – BA, Rača

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

115 000 €

Výmera

35 m²
Počet izieb
2
Cena
115 000 €
Poschodie
7
Výmera
35 m²
Lokalita
Rača

Túto šikovnú dvojgarsónku som dva roky prenajímala a vždy si rýchlo našla svojho nového obyvateľa. Jej majiteľka ju kupovala a zariaďovala pre seba, čo je vidieť na každom detaile. Ticho, súkromie, slnko, výhľad a príroda. To sú tie najdôležitejšie charakteristiky tohto starostlivo udržiavaného bytu s veľkými oknami, prepojenou kuchyňou s obývačkou a samostatnou spálňou. Očarí vás príjemnou atmosférou a šikovnými riešeniami úložných priestorov, kde všetko má svoje miesto. Z priestrannej lodžie si môžete vychutnávať nádherný zelený výhľad na vinohrady s okúzľujúcim západom slnka a plánovať prechádzky do Karpát začínajúcich pod oknom. A to všetko len na skok od širšieho centra mesta. Určite poteší aj skutočne bezproblémové parkovanie, pivnica a kompletné zariadenie.

UPOZORNENIE: Vzhľadom na súčasnú situáciu uplatňujeme pri realizácií obhliadok nasledovné pravidlá:
1. Fyzické obhliadky realizujeme len s vážnym záujemcom po tom, čo si spolu s maklérom prešli virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti a všetky informácie o byte po telefóne.
2. Obhliadky sa môže zúčastniť len kupujúci najviac s jedným spolurozhodujúcim partnerom.
3. Obhliadka prebieha bez prítomnosti majiteľov.
4. Pred a po obhliadke si dôkladne umývame ruky (20s) a vetráme (10m).
5. Počas obhliadky musí mať záujemca rovnako aj maklér na tvári rúško.
6. Počas obhliadky nie je dovolené sa čohokoľvek v nehnuteľnosti nedotýkať.

Viac
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Lodžia
Príroda
S výhľadom
Slnečný
Tichá lokalita
Veľkoplošné okná
Vlakové spojenie
Všetky inzeráty makléra
Lucia Béliková
Takmer 10 rokov som organizovala najrôznejšie podujatia, kde pre dosiahnutie dokonalého výsledku bola nevyhnutná schopnosť všetko zariadiť a načasovať tak, aby to spolu klaplo v tom správnom momente. Nezáležalo na tom, aké náročné, široké či nepreskúmané boli požiadavky, ktoré projekt kládol, akí špecifickí a rozmanití boli ľudia, ktorí k projektu pristupovali a aké nekompromisné boli okolnosti vis maior. Teší ma, že dnes môžem svoje skúsenosti, zručnosti, precíznosť a nasadenie zúžitkovať v prospech svojich klientov a previesť ich ako spoľahlivý partner takou významnou udalosťou, akou je kúpa či predaj nehnuteľnosti.