BYT
/
Úspešne predaná

07/2019, BA- Nivy

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

192 900 €

Výmera

68 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
0
Cena
192 900 €
Poschodie
3
Výmera
68 m²
Lokalita
Bratislava, Ružinov

Tento 2-izb. kompletne zrekonštruovaný byt, ktorý predstavoval výbornú voľbu pre mladých ľudí, ktorí zamýšľajú bývať v širšom centre mesta, odkiaľ sa dostanú všade peši, na bicykli. Veľmi obľúbená lokalita Ružinov Nivy ponúka komplexnú infraštruktúru. Výhodou je jednosmerná, kľudná ulica, Kukorelli park vedľa domu, Trh Miletičova za pár minút na pešo a ešte omnoho viac.
Vo veľmi rýchlom čase sme nakoniec presne takéhoto záujemcu našli- mladý manželský pár, ktorý si chce užiť všetky benefity, ktoré im byt, lokalita ponúkajú.
Vzhľadom na skutočnosť, že záujemca býva ešte stále mimo SR, tak sme obhliadku vykonali ako video-obhliadku. Bola to pre mňa nová skúsenosť a evidentne to zafungovalo. Samotný proces zbehol veľmi rýchlo a verím, že ku spokojnosti všetkých zúčastnených.

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť MHD
Komora
Kompletná rekonštrukcia
Malý bytový dom
Možnosť dispozičnej zmeny
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Pivnica
Tehla
Tehlový bytový dom
Test
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.