BYT
/
Na prenájom

2-izb. byt – Žilina, Lenčova

Typ

BYT

Ponuka

Na prenájom

Cena

600 € / mes.

Výmera

55 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
600 € / mes.
Poschodie
6
Výmera
55 m²
Lokalita
Žilina

Krásny moderný 2-izb. byt s balkónom a parkovacím miestom na prenájom v Žiline na Lenčovej ulici. Byt sa nachádza na šiestom poschodí novostavby na Rudinách s krásnym výhľadom z balkóna. Nábytok v byte je úplne nový a moderný, na mieru, s pohodlnou veľkou posteľou. Virtuálna obhliadka je spracovaná a byt si môžete pozrieť kedykoľvek z pohodlia vášho domova. Byt bude voľný k nasťahovaniu od 01.04.2023. Kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku s Riešime bývanie Žilina.

Podmienky prenájmu: minimálne na 1 rok, depozit vo výške 2x mesačná platba, bez domácich zvierat, 1 – 2 osoby, k cene nájmu 600 EUR treba pripočítať pri dvoch osobách sumu energií 210 EUR.

Viac
Novostavba
Slnečný
So zariadením
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Ján Ratulovský
V realitách sa pohybujem už viac ako 10 rokov. Za tento čas som zrealizoval niekoľko stoviek prevodov nehnuteľností a prenájmov. Už od začiatku som sa snažil uprednostniť záujmy ľudí, ktorých som zastupoval, pred rýchlym ziskom a som vďačný, že väčšina klientov sa ku mne vracia aj po rokoch. Dávam si záležať aby sa ich predstavy o kvalitnej službe naplnili na 100% a tiež, aby vyriešenie kúpy či predaja bolo príjemným zážitkom. Svoje pôsobenie som sa rozhodol spojiť so značkou Riešime bývanie nakoľko ľudia v tíme Martina Čapa zastávajú rovnaké hodnoty a spokojnosť klienta je pre nich kľúčovým parametrom úspešnosti celej značky. Ak sa rozhodnete využiť moje služby vždy budem pre Vás pracovať s maximálnym nasadením.