fbpx
BYT
/
Na predaj

3-IZB. BYT – BA, Podunajské Biskupice

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

189 500 €

Výmera

60 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
1
Cena
189 500 €
Poschodie
0
Výmera
60 m²
Lokalita
Podunajské Biskupice

Slnečný 3-izbový byt s výmerou 59,38 m2. Situovaný v komornej bytovke v súkromnom areáli, ktorý je uzavretý bránou na čip.
Byt sa predáva zariadený. Ideálna orientácia, väčšina bytu je na západ a spálňa na východ. Bezbariérový prístup poskytuje prízemie so slnečnou záhradkou o výmere 45 m2. Záhrada je otočená do vnútrobloku, kde je kľud a súkromie. Laminátové podlahy v izbách, kuchyni a dlažba v kúpeľni s WC. Vlastný plynový kotol. Jedno vonkajšie parkovacie miesto v areáli. Stavba z r. 2008. K bytu prislúcha aj miesto v pivnici. Mesačné náklady len 120 EUR vrátane plynu a elektriny. Výborná občianska vybavenosť, Kaufland, Billa, Lídl, ZŠ, súkromná MŠ, štátna MŠ, autobusová zástavka (50 m), detské ihrisko.

Viac
Bez ťarchy
Bezbariérový
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Kompletná rekonštrukcia
Malý bytový dom
Nepriechodné izby
Nízke prevádzkové náklady
Občianska vybavenosť
Oplotenie
Parkovacie miesto
Pivnica
Predzáhradka
Slnečný
So zariadením
Uzavretý areál
Vnútroblok
Všetky inzeráty makléra
Michaela Fundárková
Po rokoch pôsobenia v zahraničí na obchodnom oddelení v hotelierstve som si konečne splnila svoju túžbu pracovať v realitách. Reality ma vždy veľmi priťahovali. Kúpu a predaj považujem za veľmi dôležitý, no zároveň vzrušujúci proces v živote. S radosťou vás budem sprevádzať týmto významným životným rozhodnutím, ukážem vám správny smer a pomôžem vám.