BYT
/
Na predaj

3-izb. byt – Rezidencia Lipova, Topoľčany

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

229 900 €

Výmera

108 m²
Počet izieb
3
Cena
229 900 €
Poschodie
1
Výmera
108 m²
Lokalita
Topoľčany

Jeden z najpriestrannejších bytov v tejto rezidencii je umiestený v rohu s výhľadmi do zeleného dvora aj do ulice, a má naozaj veľkú lodžiu. Obytná časť má pekné prepojenie kuchyne s jedálňou a obývačkou, nájdete tu praktickú špajzu, dve toalety a kúpeľku prirodzene presvetlenú oknom. Byty sú dokončené do štandardu, kde si môžete vybrať do akeho štýlu pôjdete.

Byt má 94 m2 + lodžiu 12,4 m2. K bytu patrí aj pivničná kobka a môžete si kúpiť garážové, alebo vonkajšie parkovacie miesto. Byty sú v prevedení štandard a navyšše máte aj klimatizáciu a vonkajšie el. žalúzie.

Ak potrebujete kúpu prefinancovať cez hypotkárny úver, odporúčame Vám našu partnerskú banku VUB, kde si jednoducho a pohodlne všetko vybavíte.

Predstavte si miesto, kde sa prémiový štýl hladko snúbi s kvalitnými modernými povrchovými úpravami. To všetko vsadené do kľudnej lokality Mraveniska, kde máte v dosahu športoviská, dobrú kávu, supermarket, škôlku, základnú školu či park. Sofistikované bývanie v tejto rezidencii vám umožní vychutnať si všetky výhody komunitného bývania, tak typického pre túto lokalitu.

Viac
Bezbariérový
Centrálne chladenie
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Exteriérové žalúzie
Klimatizácia
Lodžia
Nepriechodné izby
Nízkoenergetický dom
Novostavba
Optický internet / TV
Pivnica
Podlahové kúrenie
Vyhotovenie v štandarde
Všetky inzeráty makléra
Lucia Čuziová
Vďaka dlhoročnej znalosti tejto lokality som pripravená byť vaším dôveryhodným konzultantom v oblasti realít. Môžete si byť istý, že na svojej strane budete mať správne skúseného vyjednávača, ktorý vás bude zastupovať pri predaji vašej nehnuteľnosti. Pre každú nehnuteľnosť, ktorú uvádzam na trh, mám plán. Som vždy naladená s vami konzultovať, klásť správne otázky a čo je najdôležitejšie, počúvať vaše potreby. Potom skombinujem svoju vášeň pre styling, metodiku predaja a najmodernejšie marketingové techniky, aby som poskytla komplexné riešenie, ktoré je zamerané na dosiahnutie prémiového výsledku a nenechá absolútne nič na náhodu.