BYT
/
Na predaj

Rezervované: 3-izb. byt – Žilina, Na Sihoti

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

163 000 €

Výmera

71 m²
Počet izieb
3
Cena
163 000 €
Poschodie
3
Výmera
71 m²
Lokalita
Žilina

REZERVOVANÉ:
Ponúkame na predaj tento slnečný 3-izb. byt v novej nadstavbe bytového domu blízko centra ulica Na Sihoti. Byt je čerstvo skolaudovaný. Dispozične pozostáva z priestrannej chodby, kuchyne s obývačkou, dvoch spální, kúpeľne s vaňou a oddeleného WC. Má modernú dispozíciu o výmere 71 m2, nachádza sa na 3/3 poschodí tehlového domu. V byte je elektrické podlahové vykurovanie. Predáva sa zariadený v štandarde, okrem zárubní a interiérových dverí, môžete si ho dokončiť podľa vlastných predstáv. K bytu takisto prislúcha pivničná kobka nachádzajúca sa v suteréne bytového domu.
Výhodou bytu je jeho výborná poloha, spoločná záhrada za bytovým domom, detské ihrisko s preliezkami a pieskoviskom v areáli bytového domu, bezproblémové parkovanie pred bytovým domom v tesnej blízkosti sa nachádza LIDL, autobusová zastávka, lekáreň, zimný a futbalový štadión, zverolekár, rekreačná cyklotrasa.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Viac
Centrum mesta
Slnečný
Všetky inzeráty makléra
Marek Hrubaník
Z predchádzajúcej práce mám bohaté skúsenosti s prácou s ľuďmi a s obchodom, takže stať sa realitným maklérom bola pre mňa prirodzená voľba. Ku klientom pristupujem vždy profesionálne a s maximálnym nasadením. Riadim sa pravidlom, že s úsmevom na tvári a s dobrou náladou sa dá zvládnuť každá situácia. Každý nový deň v práci realitného makléra je niečím iný a výnimočný a to mám na tejto práci najradšej.