BYT
/
Na predaj

4-izb. byt – BA, Dúbravka

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

275 000 €

Výmera

80 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
1
Cena
275 000 €
Poschodie
1
Výmera
80 m²
Lokalita
Bratislava, Dúbravka

Tento kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt sa nachádza na 1. poschodí/4. v bytovom dome na ul. Bilíkova, BA – Dúbravka.
Je to moderne zariadený byt ideálny pre rodinu s deťmi. Rodina určite s radosťou využije okrem zasklenej loggie (3,20 m2) aj veľkú predzáhradku (74 m2). Ďalšie podrobnosti a technické informácie uvidíte v 3D prehliadke.
Kompletná rekonštrukcia je z r. 2017. Sú vymenené rozvody – elektrické aj vodovodné, drevené podlahy, zrekonštruovaná kúpeľňa a WC. Stupačky sú vymenené, bytový dom je zateplený.
Určite poteší dômyselne riešená technická miestnosť, využívaná na práčku, zároveň aj ako malý domáci sklad.
Výmera bytu – 79,50 (vrátane veľkej pivnice (3,60 m2) +loggia – 3,30 m2
Udržiavaná predzáhradka – 74 m2 má automatickú závlahu a kvapôčkové polievanie, priestor na zeleninový záhon a bylinkový kútik., A ešte jeden bonus – k dispozícii je garáž s veľkorysou výmerou 20 m2 – priamo pod domom v cene 35.000 € (nie je podmienkou kúpy spolu s bytom).
Mesačné náklady – správca 190€ / 4 osoby, elektrina – 25,- €.
V dome je zavedená optika, v byte Orange, zásuvky na internet sú vyvedené v každej izbe.

Znalci tejto mestskej časti vedia, že okolitá príroda je tým najväčším benefitom života v bratislavskej Dúbravke. Samozrejme – k dispozícii je všetka potrebná občianska vybavenosť, zmodernizovaná električková radiála.
Prídite sa pozrieť, všetci ste vítaní 🙂

Viac
Automatická závlaha
Drevené podlahy
Komora
Lodžia
Malý bytový dom
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Oplotenie
Optický internet / TV
Pivnica
Plastové okná
Predzáhradka
Rýchlosť transakcie
Vymenená elektroinštalácia
Vymenené rozvody
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.