BYT
/
Úspešne predaná

5/2020 – BA, Staré mesto

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

320 000 €

Výmera

122 m²
Počet izieb
4
Cena
320 000 €
Poschodie
4
Výmera
122 m²
Lokalita
Bratislava, Staré Mesto

Moji známi ma oslovili s predajom ich “domu na streche” v Starom meste, nakoľko sa chceli presťahovať do rodinného domu. Atypická, priestranná nehnuteľnosť s krásnou terasou v Starom meste sa v inzercii vynikala. Pri predaji sme bojovali s jednou nevýhodou bytu a to tou, že byt sa nachádzal na 4/4 poschodí bez výťahu.
Keďže predaj sme spustili tesne pred vypuknutím COVID-19, tak sme výraznejšie zapracovali na marketingu, aby sme oslovili klientov, ktorí nemali obavy kupovať takúto špecifickú a drahšiu nehnuteľnosť aj počas mimoriadnej situácie na Slovensku.
Po dvoch mesiacoch sme našli kupujúceho, ktorý danú nehnuteľnosť ocenil a majitelia si tak mohli splniť svoj sen o výstavbe Rodinného domu.

Viac
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť MHD
Drevené podlahy
Exteriérové žalúzie
Ideálna orientácia
Klimatizácia
Komora
Kompletná rekonštrukcia
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Plastové okná
S výhľadom
Slnečný
Tehlový bytový dom
Terasa
Test
Veľký úložný priestor
Vlastné kúrenie
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.