DOM
/
Na predaj

4-izb. RD, hrubá stavba – Beckov

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

127 000 €

Výmera

200 m²
Počet izieb
4
Cena
127 000 €
Výmera
200 m²
Lokalita
Nové Mesto nad Váhom

Kvalitná a výborne situačne navrhnutá hrubá stavba dvoj-podlažného rodinného domu umožní novým majiteľom ešte veľkú flexibilitu pre finálne dispozičné riešenie.

Môže byť dokončený ako 4-izbový alebo dokonca 5-izbový, s dvomi kúpeľňami, šatníkom a technickou miestnosťou. V rámci veľkej kuchyne si môžete dorobiť oddelenú komoru. Výhodou je krytá terasa 18,5 m2 a zeleň v okolí. Na pozemku sú všetky dostupné IS: Elektrina, plyn, obecná voda, vybudovaná žumpa.

Budúci majitelia ocenia centrálnu polohu domu v obci, v tichej bočnej ulici. Pozemok je na rovine, síce menší, napriek tomu poskytne na voľnej časti pozemku 241 m2 dosť miesta na parkovanie 2-3 áut, záhradku či zónu pre deti. Prípadné zväčšenie záhrady za domom je na dohode o odkúpení časti susedného pozemku.

Beckov je vyhľadávaná lokalita nie len pre návštevy jedného z najkrajších hradov na Slovensku, ale aj pre stále či víkendové bývanie. Obec má dobrú občiansku vybavenosť, veľa možností na turistiku a cykloturistiku a iné zaujímavosti v okolí. Taktiež má výbornú dostupnosť na diaľnicu D1 (6 min.), do okresného mesta Nové Mesto n/Váhom (13 min.), krajského mesta Trenčín (22 min.), a z Bratislavy to trvá len niečo cez hodinu.

Pozrite si dom a jeho okolie aj v 3D prezentácii. Neváhajte ma kontaktovať pre dohodnutie osobnej obhliadky. Pri rýchlom jednaní, cena dohodou.

Viac
Ideálna orientácia
Možnosť dispozičnej zmeny
Novostavba
Samostatne stojaci dom
Tehla
Terasa
Ukončená výstavba v okolí
Všetky inzeráty makléra
Gabriela Likavská
Oblasť realít ma vždy veľmi zaujímala a navyše som sama viac krát menila bývanie. Keď sme sa naposledy presťahovali z bytu do domu, prišla do toho aj zmena zamestnania po rokoch práce v medzinárodnej spoločnosti. Spojila som tak moje osobné aj pracovné skúsenosti z obchodu, financií, či práce s ľuďmi, a v tejto profesii ma najviac teší a motivuje, že môžem reálne pomáhať klientom napĺňať ich predstavy o ideálnom bývaní či investičných zámeroch. Z vlastných skúseností viem, že mať pri sebe spoľahlivého partnera pri náročných rozhodnutiach sa určite oplatí.