fbpx
DOM
/
Na predaj

4 -Izb. RD – Nitra

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

234 990 €

Výmera

130 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
3
Cena
234 990 €
Poschodie
0
Výmera
130 m²
Lokalita
Nitra

V ponuke Vám dnes predstavujem 4 izbový rodinný dom v Barokovom štýle. Dispozičné riešenie domu je navrhnuté prakticky.
Izby sú nepriechodné. Využitý je každý m2 v tomto rodinnom dome. Záhrada je vysadená, udržiavaná a okolie domu je útulné a prispôsobené aj na oddych a relax bývajúcich. Dom sa nachádza v Nitre na Šalviovej ulici a predáva sa ako ho vidíte v 3D prehliadke. Elektrické podlahové kúrenie, kamerový systém, automatická brána pri parkovaní auta do dvora sú spoľahlivý technický asistenti pri pohodlnom bývaní. Do mesta sa dostanete pohodlne za 5 min. autom. Na diaľnicu smer BA alebo BB za 7 min.
Kolaudácia RD bola v roku 2017. Táto 2- ročná novostavba stojí na pozemku o výmere 600 m2. Tak neváhajte a volajte. Dom čaká na nového majiteľa.

Viac
Alarm
Altánok
Dobré rozmery pozemku
Drevostavba
Jacuzzi
Kamerový systém
Nadštandardné materiály
Nízkoenergetický dom
Novostavba
Oplotenie
Plastové okná
Podlahové kúrenie
Predzáhradka
So zariadením
Záhradné úpravy
Záhradný domček
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.