fbpx
DOM
/
Na predaj

4-IZB. RD – Nitrianska Blatnica

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

85 000 €

Výmera

106 m²
Počet izieb
4
Cena
85 000 €
Poschodie
2
Výmera
106 m²
Lokalita
Topoľčany

Ako by sa Vám páčilo bývať v Nitrianskej Blatnici? Myslím si, že s touto lokalitou budete spokojní a rovnako aj s jej vybavenosťou. Veď v tejto dedine bývam aj ja. Dom o ktorom hovorím sa nachádza v tichej, už zastavanej ulici a čaká na nový vzhľad od nového majiteľa. 60-ročná nehnuteľnosť o celkovej rozlohe 106 m2 je v pôvodnom stave, takže akékoľvek dispozičné zmeny nebudú problém.
Dom má podkrovie, na ktorom sa nachádza izba a oddychová časť s východom na terasu. Polovica domu je podpivničená. Krásny slnečný pozemok (1162 m2, z toho šírka je 17 metrov) človeka priam ťahá von z domu na záhradu relaxovať. Na pozemku sa nachádza studňa, garáž aj hospodárska budova. Pokiaľ by Vám veľkosť ponúkaného pozemku bola primalá, tak je možnosť si dokúpiť aj roľu za domom. Obec Nitrianska Blatnica sa nachádza v strede hlavného ťahu dvoch miest Topoľčany a Piešťany (15min. autom), pod Marhátom, ktorý je časťou Inoveckého pohoria. S turistikou a hubárčením máte zaručene o zábavu postarané.

Viac
Bez ťarchy
Komora
Napojenie na všetky IS
Pivnica
Pôvodný stav
Samostatne stojaci dom
Studňa
Tichá lokalita
Všetky inzeráty makléra
Igor Slávik
VENI,VIDI, VENDI... PRIŠIEL SOM, VIDEL SOM, PREDAL SOM... Týmito tromi ne-obyčajnými slovami by som v skratke definoval, čo robím. Bývanie je pre každého človeka esenciálnou potrebou. Úspešné zobchodovanie predaja a spokojnosť klienta sú pre mňa tie najvyššie priority v tomto biznise. Hlavne si uvedomujem veľkú zodpovednosť a záväzok voči klientovi, ktorý sa spolieha na moju profesionalitu, odbornosť a celkovú úspešnosť daného obchodu. Je to práca, ktorú ak robíte naplno, z vás robí úspešných a z klientov spokojných ľudí.