DOM
/
Na predaj

5-IZB. RD – BÁHOŇ

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

209 902 €

Výmera

1 139 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
3
Cena
209 902 €
Výmera
1 139 m²
Lokalita
Pezinok

5 izb. RD v pôvodnom stave – zastavaná plocha a nádvorie o výmere 672 m2. Rovinatý pozemok o výmere 1140 m2, z toho je záhrada 468 m2. Napojený na všetky IS. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom. Vlastná studňa, obecná kanalizácia a voda. Postavený je z pálenej tehly, škridlovej strechy, podpivničený a má pochôdznu povalu. K domu prináleží aj murovaná garáž a hospodárske miestnosti. Orientácia domu ja východná a západná.
Záhrada sa využíva na pestovanie zeleniny a ovocia. Mesačné náklady sú 103 EUR. V Báhoni je výborná občianska vybavenosť, potraviny, lekáreň, zdravotné stredisko, kaderníctvo, pedikúra, 2 reštaurácie, detské ihrisko, vlakové napojenie, MŠ, ZŠ, športový areál, dobré napojenie na diaľnicu, kúpalisko Pác, Trnava 10 km, Senec 10 km a BA do 30 min.

Viac
Bez ťarchy
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Dobré rozmery pozemku
Garážové státie
Ideálna orientácia
Napojenie na všetky IS
Občianska vybavenosť
Oplotenie
Optický internet / TV
Pivnica
Pôvodný stav
Rýchlosť transakcie
Samostatne stojaci dom
Slnečný
Studňa
Tehla
Vlakové spojenie
Všetky inzeráty makléra
Michaela Fundárková
Po rokoch pôsobenia v zahraničí na obchodnom oddelení v hotelierstve som si konečne splnila svoju túžbu pracovať v realitách. Reality ma vždy veľmi priťahovali. Kúpu a predaj považujem za veľmi dôležitý, no zároveň vzrušujúci proces v živote. S radosťou vás budem sprevádzať týmto významným životným rozhodnutím, ukážem vám správny smer a pomôžem vám.