fbpx
DOM
/
Na predaj

6-izb. RD – Borinka

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

550 000 €

Výmera

215 m²
Počet izieb
6
Parkovanie
3
Cena
550 000 €
Poschodie
1
Výmera
215 m²
Lokalita
Stupava

Výzorom tradičný, avšak interiérom a technológiami moderný, do detailov premyslený. Presne taký je tento čerstvo skolaudovaný 6izb. RD v centre obce ( ÚP 215,45m2, ZP 271m2 ). Ponúka pokojné bývanie, ničím nerušené výhľady do zelene a život bez stresu v lone prírody.

Mňa osobne očarila slnečná orientácia, premyslené dispozičné riešenie s výstupom na terasu z každej izby a príležitosť dokončiť si exteriér presne podľa svojich predstáv. Už viac nemusíte robiť kompromis pri farbe domu, povrchovej úprave terasy, či mať alebo nemať bazén/saunu/fitko a vysnívanú 3garáž. Mimochodom, na tú už máme vydané aj stavebné povolenie.

A takýto veľký pozemok (1413m2) so všetkými IS s pretekajúcim potôčikom ktorý počas horúceho leta príjemne schladí je na realitnom trhu skutočne unikátom.

Viac
Alarm
Bezbariérový
Dobré rozmery pozemku
Exteriérové žalúzie
Hliníkové okná
Ideálna orientácia
Komora
Napojenie na všetky IS
Novostavba
Podlahové kúrenie
Pri lese
Rýchly priebeh
Terasa
Tichá lokalita
Veľkoplošné okná
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.