DOM
/
Na predaj

8-IZB. RD – GABČÍKOVO, DS

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

259 000 €

Výmera

263 m²
Počet izieb
8
Parkovanie
4
Cena
259 000 €
Poschodie
2
Výmera
263 m²
Lokalita
Gabčíkovo

Tento veľkorysý podpivničený 8-izb. rodinný dom v Gabčíkove zaujme každého, kto hľadá tiché a pokojné bývanie pre svoju rodinu. Nachádza sa na Vodárenskej ulici, na konci slepej ulice. Tehlový dom je postavený na pozemku o výmere 816 m2, z čoho zastavaná plocha tvorí 290 m2. Výmera úžitkovej plochy je 263,45 m2 vrátane pivnice, ktorá tvorí výmeru 33,45 m2.

Na prvom poschodí sa nachádza predsieň, 2 spálne, kúpeľňa s vaňou a práčkou, samostatné WC, chodba so vstupom do pivnice, kuchyňa, komora a hlavná časť tohto domu, ktorú tvorí slnečná obývacia izba prepojená s jedálenskou časťou. Obývací priestor dopĺňa krb, ktorý prešiel revíziou v r. 2014 a odvtedy sa nevyužíval, čaká na užívanie novým majiteľom. Revíziou pred 4 rokmi prešli aj okná, plyn,… Obývacia izba a 2 spálne na prvom poschodí sú zvnútra zateplené minerálnou vlnou a polystyrénom.

Druhé poschodie poskytuje 3 izby, hlavnú spálňu prepojenú s obývačkou a kúpeľňu so sprchovým kútom a vaňou spojenú s WC. Z 2 izieb orientovaných na východ sa dostanete na lodžiu o výmere 5,06 m2, s výhľadom na záhradu. Každá z týchto izieb disponuje šatníkom. Hlavná spálňa s obývačkou orientovaná na západ poskytuje 2 šatníky a vstup na terasu o výmere 11,88 m2. Veľkou výhodou tohto domu je možnosť prispôsobiť si ho podľa potreby na dvojgeneračné bývanie, nakoľko v jednej z detských izieb na poschodí sa nachádza prípojka na vodu, čo môže budúci majiteľ využiť na vytvorenie kuchyne z tejto izby. Z tohto poschodia sa dá dostať do podkrovia, ktoré je zateplené minerálnou vlnou.

Nakoľko pozemok je veľkorysý, poskytuje priestor na pestovanie záhrady, relax pri bazéne, či posedenie s priateľmi a rodinou. Okrem samotného domu sa na pozemku nachádza aj letný altánok (24,84 m2), budova na náradie (18,04 m2) a garáž (21,84 m2). Garáž, prístrešok a spevnená časť pozemku poskytujú parkovanie pre 4 autá. Dom je pripojený na všetky inžinierske siete, má aj studňu s úžitkovou vodou na polievanie záhrady.

Technické parametre:
– pálená tehla, časť spodného podlažia je YTONG
– strecha keramická krytina TONDACH
– plynový kotol PROTHERM
– polozapustený bazén Azuro.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať. Budem sa tešiť na spoločnú obhliadku.

Viac
Altánok
Bazén
Bez ťarchy
Dobré rozmery pozemku
Ideálna orientácia
Krb
Lodžia
Napojenie na všetky IS
Optický internet / TV
Samostatne stojaci dom
Šatník
So zariadením
Studňa
Tehla
Všetky inzeráty makléra
Zuzana Ovariová
Mojím celoživotným prianím bolo robiť to, čo ma baví. Realitný trh ma vždy fascinoval, nakoľko je veľmi premenlivý a rôznorodý. Ako odborník potrebujete vedieť empaticky komunikovať s ľuďmi, aby ste pochopili, čo vám hovoria. Práca s ľuďmi je niečo, čo je zakaždým iné, jedinečné a zároveň oblasť, v ktorej sa viete neustále zlepšovať. Túto prácu chcem robiť s nadšením, optimizmom a s postojom, že všetko sa dá vyriešiť. Budem veľmi rada, ak si ma vyberiete ako svojho poradcu pri predaji, kúpe či prenájme vašej nehnuteľnosti. Rada vám pomôžem zvládnuť celý proces s pocitom, že je o všetko postarané.