BYT
/
Na predaj

Garsoniéra – Trenčianska Teplá

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

39 900 €

Výmera

16 m²
Počet izieb
1
Parkovanie
1
Cena
39 900 €
Poschodie
2
Výmera
16 m²
Lokalita
Trenčín

Vila Štefánik je kompletne zrekonštruovaný vilový dom v Trenčianskej Teplej. Nachádza sa len 6 km od kúpeľného mesta Trenčianske Teplice a 10 km od krajského mesta Trenčín. Predstavuje nové, jedinečné a štýlové bývanie, ktoré sa stane príťažlivým bodom tejto lokality.
V dosahu 500 m je dostupná prakticky všetka občianska vybavenosť. Bezproblémové dochádzanie na všetky smery budete mať nielen autom či vlakom, ale kľudne aj bicyklom a do kúpeľov sa v lete môžete odviezť historickou električkou.

Vila Štefánik ponúka novým vlastníkom bývanie v siedmych, rôzne veľkých bytoch na troch podlažiach bez výťahu. Neštandardné byty s vysokými stropmi, či podkrovné lofty sú doplnené veľkorysým ohradeným pozemkom, kde je dostatok miesta pre parkovanie, vlastné záhradky a navyše ešte spoločný dvor na dotvorenie vonkajších prvkov podľa preferencií vlastníkov.

Pozrite si vo virtuálnej obhliadke byt G v podkroví, čo je tretie nadzemné podlažie.

Je to síce priestorovo veľmi skromná garsónka s výmerou 16 m2, dispozične sa však dá pekne deliť na kuchynskú a oddychovo/spaciu časť. Obytný priestor dopĺňa kúpeľňa s dobrými rozmermi. Bude sa asi najviac páčiť mladému človeku, ktorý preferuje minimalizmus pre hmotné veci aj mesačné náklady, ale zároveň chce svoj vlastný priestor na bývanie. Prípadne tento bytík môže slúžiť doplnkovo k inému bytu v rámci bytového domu.

Cena tejto nehnuteľnosti zahŕňa okrem bytu v štádiu holobyt s peknou laminátovou podlahou, užívanie 1 parkovacieho miesta, vlastnej časti záhrady, a taktiež podiel na spoločných zariadeniach, priestoroch domu a priľahlých pozemkoch.

Neváhajte a objednajte sa na obhliadku.

Viac
Dobrá dostupnosť MHD
Holobyt
Malý bytový dom
Nízke prevádzkové náklady
Občianska vybavenosť
Parkovacie miesto
Uzavretý areál
Všetky inzeráty makléra
Gabriela Likavská
Oblasť realít ma vždy veľmi zaujímala a navyše som sama viac krát menila bývanie. Keď sme sa naposledy presťahovali z bytu do domu, prišla do toho aj zmena zamestnania po rokoch práce v medzinárodnej spoločnosti. Spojila som tak moje osobné aj pracovné skúsenosti z obchodu, financií, či práce s ľuďmi, a v tejto profesii ma najviac teší a motivuje, že môžem reálne pomáhať klientom napĺňať ich predstavy o ideálnom bývaní či investičných zámeroch. Z vlastných skúseností viem, že mať pri sebe spoľahlivého partnera pri náročných rozhodnutiach sa určite oplatí.