Iné
/
Na prenájom

NEBYTOVÝ PRIESTOR – TRNAVA

Typ

Iné

Ponuka

Na prenájom

Cena

837 € / mes.

Výmera

60 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
0
Cena
837 € / mes.
Poschodie
1
Výmera
60 m²
Lokalita
Trnava

Na prenájom ihneď voľný, čistý a kompletne novo vymaľovaný nebytový priestor nachádzajúci sa na 1.poschodí obľúbeného polyfunkčného objektu využívaného ako zdravotné stredisko na Kalinčiakovej ulici v Trnave.

Nebytový priestor sa skladá z troch miestností. Dve väčšie miestnosti o výmere 27,40m2 a 20,80m2 sú prepojené dverami a jedna menšia miestosť o výmere 11,70m2 sa dá menším stavebným zásahom rovnako prepojiť. Každá z miestností má samostatný vchod zo spoločnej chodby využívanej ako čakáreň. Miestnosti sú dostatočne presvetlené veľkými oknami orientovanými do tichej záhrady plnej zelene. Nebytový priestor je ústredne vykurovaný a vybavený elektrickou energiou, teplou, studenou vodou a zabezpečený centrálnym zabezpečovacím systémom. Spoločné sociálne zariadenie sa nachádza na chodbe hneď oproti nebytovému priestoru.

Celý objekt je dlhodobo využívaný ako zdravotné a sociálne zariadenie vhodné napr. pre: lekárov, fyzioterapeutov, masérov, kozmetičky, … . Priamo na chodbe nebytový priestor susedí s gynekologickou a kožnou ambulanciou.

Priamo pred objektom platené mestské parkovisko s dostatkom parkovacích miest.

Mesačný nájom vrátane užívania spoločných priestorov vo výške 677,-EUR/mesiac.
Mesačná záloha na služby vo výške 160,-EUR/mesiac (vodné, stočné, plyn, elektrina).
Vratný depozit vo výške jednomesačného nájmu vrátane služieb a energií: 837,-EUR (platba pri podpise zmluvy).

Viac
Rýchly priebeh
Tichá lokalita
Všetky inzeráty makléra
Alena Marhevková
Už piaty rok sa teším zo svojej práce v oblasti realít, kde nielenže spoznávam nových ľudí, ale aj aktuálne pracujem s výborným a hlavne profesionálnym kolektívom tímu Riešime bývanie. Či už ste sa rozhodli prenajímať vlastnú nehnuteľnosť, alebo naopak hľadáte pre seba najvýhodnejší nájom, spravím všetko preto, aby som Vás týmto procesom spoľahlivo, ľudsky a s úsmevom previedla do úspešného konca. Teším sa na spoluprácu.