Kancelária
/
Na prenájom

NEBYTOVÝ PRIESTOR – TRNAVA, CENTRUM

Typ

Kancelária

Ponuka

Na prenájom

Cena

590 € / mes.

Výmera

42 m²
Počet izieb
1
Parkovanie
1
Cena
590 € / mes.
Poschodie
0
Výmera
42 m²
Lokalita
Trnava

Na prenájom reprezentatívny nebytový priestor v aktuálne dokončenej štýlovej novostavbe priamo v historickom srdci mesta. Šikovná výmera priestoru 41,72 m2 s vlastnou kúpeľňou (umývadlo, WC) ponúka možnosť akurátneho priestoru pre vaše podnikanie s oknami orientovanými rovno do Kapitulskej ulice. Priestor sa aktuálne prenajíma s dokončenou kúpeľňou vr. obkladov a sanity. K priestoru patrí jedno parkovacie miesto vo dvore bytového domu.

Mesačný nájom nebytového priestoru 590,-EUR + energie nastavené podľa druhu prevádzky.
Mesačný nájom parkovacieho miesta 50,-EUR.
Vratný depozit vo výške mesačného nájomného vrátane služieb a energií.

V prípade záujmu možnosť prenajať si priamo v objekte ďalší nebytový priestor nachádzajúci sa hneď veďľa s vlastným vchodom, kúpeľňou, malým skladom a oknami rovnako orientovanými priamo do Kapitulskej ulice.

EXKLUZÍVNA PONUKA VHODNÁ PRE DLHODOBÉHO NÁJOMCU, KTORÝ OCENÍ KVALITNÉ PREVEDENIE A JEDNU Z NAJLEPŠÍCH LOKALÍT V MESTE !

Viac
Blízko parku
Centrum mesta
Novostavba
Parkovacie miesto
Tichá lokalita
Vysoké stropy
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Slavomír Tuleja
Nehnuteľnosti sú mojím životom už 20 rokov. Opakovane pomáham klientom kupovať a predávať ich nehnuteľnosti bezpečne, a čo najbližšie k ich ideálnej predstave. Pokiaľ si zvolíte spoluprácu so mnou, získate partnera, ktorý dlhodobo sleduje situáciu na realitnom trhu a odporučí kúpu alebo predaj Vašej nehnuteľnosti za najlepšiu cenu. Budete mať istotu, že svoju nehnuteľnosť, alebo peniaze za predaj získate bezpečne a bez rizika neúspechu alebo straty.