Krásny pozemok s výbornou dostupnosťou – Stará Turá, Durcovci
Tento pozemok s úžasným výhľadom v srdci Kopaničiarskeho kraja medzi Starou Turou a Myjavou ponúka rôzne možnosti využitia.
Ak by ste chceli chalupu s dokonalým súkromím alebo pokojné bývanie s veľkým pozemkom či investične zaujímavý pozemok, neváhajte využiť túto príležitosť.
Pozemok má veľkorysú výmeru až 6.686 m2, pravidelný obdĺžnikový tvar so šírkou cca 28 m. Vstup na pozemok je priamo z cesty a rovnomerným sklonom sa zvažuje smerom dole, čo umožňuje krásny výhľad na okolitú krajinu. Od cesty a z jednej bočnej strany je oddelený drevinami a porastom.
Lokalita v okolí Myjavy a Starej Turej je veľmi obľúbená najmä pre jej mierne kopcovitý charakter, malebné výhľady, točité cesty obľúbené u motoristov, množstvo turistických a cykloturistických trás a iné turistické zaujímavosti. Je to ideálne miesto na víkendový oddych vďaka rýchlej dopravnej dostupnosti od Bratislavy v rámci celého Považia.
Výmera pozemku: 6.686 m2
Priemerná šírka pozemku: 28 m
Priemerná dĺžka pozemku: 242 m
Druh pozemku: Trvalý trávny porast.
IS: možnosť napojenia na elektrinu
VÝHODY: príroda, tichá lokalita, dobré rozmery pozemku, rýchly priebeh, bez ťarchy, s výhľadom.