BYT
/
Na predaj

PRIPRAVUJEME!

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

0 €

Výmera

60 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
0 €
Poschodie
3
Výmera
60 m²
Lokalita
Bratislava, Ružinov

Do ponuky pripravujeme exkluzívny 2-izbový byt v projekte Omnia, ktorý sa nachádza na treťom poschodí z piatich. Byt s rozlohou 56 m2 je navrhnutý so zameraním na komfort a funkčnosť. To, čo odlišuje tento byt od ostatných, je jeho vybavenie – od klimatizácie, cez kvalitné vinylové podlahy, až po systém rekuperácie, ktorý zabezpečuje čerstvý vzduch počas celého roka.

S nákladmi na bývanie len 150€ mesačne plus elektrina pre jednu osobu, tento byt predstavuje nielen komfortné, ale aj ekonomické bývanie. Výhodou je aj priestranný balkón, kde sa bez problémov zmestí plnohodnotné vonkajšie sedenie.
K bytu prislúcha pivnica (+4 m2) a garážové státie.

Celý objekt je monitorovaný kamerovým systémom, čo vám zaručí maximálny pocit bezpečia. Byt je útulný a vďaka veľkoformátovým oknám smerujúcim na JV je slnečný s plne zariadenou kuchyňou, ktorá spĺňa všetky požiadavky modernej domácnosti. Vysoké stropy dodávaju bytu vzdušnosť.

Bytový dom je umiestnený v dynamickom prostredí s kaviarňami a reštauráciami na prízemí a plnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom okolí nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlný život. Dopravná dostupnosť je tiež vynikajúca

Byt sa predáva plne zariadený a kúpou je ihneď voľný.
Kontaktujte ma ešte dnes a dohodnite si obhliadku tohto bytu.

Viac
Balkón
Bezbariérový
Dlhoročné skúsenosti
Dobrá dostupnosť MHD
Garážové státie
Klimatizácia
Novostavba
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Optický internet / TV
Pivnica
Rekuperácia
Slnečný
So zariadením
Veľkoplošné okná
Vnútroblok
Vysoké stropy
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Jakub Kozmon
Riešime bývanie nie je iba o nehnuteľnostiach. Je to aj o vás a vašom príbehu. O príbehu, ktorý sa skrýva za každým rozhodnutím riešiť bývanie a ktorý spojí naše cesty. Mojou prioritou je porozumieť vašim požiadavkám a nájsť spoločnú cestu, po ktorej vás prevediem bez starostí a pochybností. Verím, že naša spolupráca bude pre vás prínosom.