DOM
/
Na predaj

4(5)-izb. RD – Chorvátsky Grob

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

435 000 €

Výmera

188 m²
Počet izieb
5
Parkovanie
5
Cena
435 000 €
Poschodie
2
Výmera
188 m²
Lokalita
Chorvátsky Grob, Senec

Tento samostatne stojaci tehlový rodinný dom osloví na prvý pohľad svojím glamour štýlom. Ide o novostavbu z roku 2008, ktorú však aktuálny majiteľ pred niekoľkými rokmi významne zrenovoval. Prevládajú elegancia a teplé neutrálne odtiene, ktoré vytvárajú pocit domova. Stavebne bola dobudovaná zimná záhrada a zväčšená terasa na poschodí. Dispozícia ponúka 5 izieb, pričom jedna z nich bola premenená na šatník (možné opäť využiť ako pracovňu či hosťovskú izbu). Na dome Vás zaujme nielen dizajn, ale aj technologické parametre, vďaka ktorým viete viacero funkcií riadiť na diaľku, a to nielen napríklad vonkajšie žalúzie alebo klimatizáciu, dokážete tiež mobilom otvoriť dvere domu z akéhokoľvek miesta na svete, či ovládať alarm. Okolie domu je pod kamerovým systémom a alarm je napojený na SBS službu. V celom dome je podlahové kúrenie, čiže v izbách nestrašia pod oknami radiátory. Každý, kto hľadá v dome krb, takisto ocení túto ponuku.

Okrem nadčasového interiéru bol pozdvihnutý aj exteriér. Dominuje mu kvalitný keramický bazén na slanú vodu aj s tepelným čerpadlom na ohrev vody. Na jeho naplnenie dopomôže studňa, ktorá je napojená aj na závlahu. Dovolenkový pocit dodávajú exotické mrazuvzdorné palmy. Celá záhrada je osvetlená a nachádzajú sú na nej na viacerých miestach praktické zásuvky na 220V/380V. Vstup na pozemok je cez 2 vjazdové brány, vďaka čomu je tu možné zaparkovať 4 až 5 áut, navyše je k dispozícii plnohodnotná garáž s priamym prechodom do domu. Na pozemku sú všetky siete (voda, kanalizácia, elektrina, plyn) a priamo do domu bola dovedená aj optika (Telekom).

Nehnuteľnosť je vhodná pre náročného klienta s jasnou predstavou. Nachádza sa v kľudnej a bezpečnej lokalite so skvelými susedmi a dobrou dostupnosťou do Bratislavy cez nové mestské obchvaty. V blízkosti necelého 1 km je vo výstavbe nové nákupné centrum.

Zhrnutie základných parametrov: plocha pozemku 572 m2 (z toho zastavaná plocha 112 m2), približné rozmery pozemku 20 x 29 m, celková úžitková plocha (vrátane garáže, zimnej záhrady a terasy) 188,3 m2. Zoznam všetkých detailov je k dispozícii pri bližšom záujme.

Zastupovanie od 1.12. do 20.12.:
Peter Kontúr
0911 169 152
kontur@rbmc.sk

Viac
Alarm
Altánok
Automatická závlaha
Bazén
Dobré rozmery pozemku
Exteriérové žalúzie
Inteligentná domácnosť
Kamerový systém
Klimatizácia
Kompletná rekonštrukcia
Krb
Napojenie na všetky IS
Optický internet / TV
Podlahové kúrenie
Rýchly priebeh
Samostatne stojaci dom
Šatník
Studňa
Tehla
Terasa
Záhradný domček
Všetky inzeráty makléra
Martina Hornáčková
Kto ma pozná, vie, že svoju prácu milujem. Do každého obchodu sa púšťam s plným nasadením a cieľom doviesť ho do úspešného konca, nech ide o akokoľvek náročný prípad. Motivujú ma pozitívne reakcie a spokojnosť mojich klientov a teší ma rozmanitosť, ktorú do obchodu prinášajú ľudia a nehnuteľnosti svojou jedinečnosťou. Pre mňa sú reality celoživotnou profesiou, mojím životným štýlom.