Videoreferencia

Videoreferencia – Kúpa pozemku pri Trenčíne

“Chceli sme pre nás vytvoriť bývanie mimo sietí. Rozhodli sme sa pre lokalitu okolo Trenčína. Partnerka pochádza z tejto lokality, čiže by mala blízko rodinu. Chceli sme niečo povedzme väčšie. S dostatočne veľkým priestorom, čiastočne izolované. Nebolo ľahké nájsť také miesto, pretože buď nám nevyhovoval vzhľad, cena. Partnerka našla vašu kanceláriu. Chceli sme mať informácie zvnútra. Stalo sa nám to, že keď sme už sami našli nejakú nehnuteľnosť, ktorá sa nám páčila, tak vždy sme sa ozvali neskoro. Inzerát bol už neaktuálny alebo maklér nedvíhal telefón. Ozvali sme sa proste neskoro, keď to už bolo predané. Dobrá nehnuteľnosť zmizne takto rýchlo.

Gabriela Likavská

Zistite o Gabriele viac z jej osobného videa.

Chceli sme mať včasné informácie, aby nám už nič neušlo. Rozmýšľali sme či je to vhodné pre nás alebo nie. No potom som si uvedomila, že sme naozaj bezmocní a všetko čo sme našli napísané na vašej stránke sa naozaj zhodovalo s našou predstavou. Takže sme sa s vami spojili.
V prvom rade, všetko prebiehalo hladko, flexibilne a profesionálne. Veľmi si cením, že ste s nami komunikovali po anglicky. Páčil sa mi veľmi otvorený a transparentný proces. Vždy, keď sme niečo potrebovali, maklérka rýchlo reagovala. A toto si ja naozaj veľmi cením.
Skončili sme nie ďaleko od svojich počiatočných požiadaviek. Pretože sme nepremýšľali iba nad kúpou domu, ale taktiež nad kúpou pozemku a následnou stavbou domu. A tam sme presne aj skončili, čiže kúpou pozemku. Takže teraz už musíme iba postaviť dom na našom pozemku. A potom budeme mať naše vysnené bývanie.
Určite áno. Rozhodne by sme odporučili vaše služby.“

About the author

Podobné články