Videoreferencia

Videoreferencia – manželia Starovičovci (predaj domu Macov)

“Rozhodli sme sa predať náš rodinný dom. Bolo to asi pred rokom a pol. Najskôr boli dôvody také, že manžel dostal pracovnú ponuku. Tak sme začali predávať cez jednu realitnú kanceláriu. Dopadlo to tak, že manžel do žiadnej práce nenastúpil, lebo sme to nevedeli predať. Náhoda nám potom pomohla. Boli sme priradení k slečne, ktorá nás následne oslovila, Silvia Čelková a odvtedy spolupracujeme až tak, že… My sme to minule počítali ako rýchlo sa jej to podarilo predať. Bolo to neskutočné. 35 dní.

Silvia Čelková

Zistite o našej Silvii viac z jej osobného videa.

Následne sme sa rozhodli, že tento kontakt vôbec nebudeme rušiť keďže funguje a ideme kupovať cez ňu, alebo teda, cez realitnú kanceláriu aj náš ďalší domček.
Ono sa to nezdá, ale ona je prísna. Vážne. Má veci odskúšané. Cítiť, že je profesionál a má za sebou silný tím, ktorý ju nechce pustiť. To z nej vážne cítiť. No a ona, drží fazónu, no. Je dobrá.
A prísna potom znamená aj to, že ona je ale pripravená. Lebo keď sme v rámci toho predaja vybavovali veci aj v bankách, tak tie banky neboli také pripravené ako ona.
Treba to nechať na vás.”

About the author

Podobné články