Referencia

Videoreferencia – Predaj srdcového bytu

“Kedysi dávno som myslela, že veď to nemôže byť také ťažké, určite by som to mala zvládnuť sama, keď si dám pozor na zmluvu, veď aký problém. A naozaj po týchto skúsenostiach som veľmi rada, že tam bola a myslím si, že jej práca bola odvedená veľmi dobre a veľmi mi pomohla, takže teraz si už nemyslím, že by som to zvládla sama.

Predávala som 2 izbový byt v Novom Meste, tu v Bratislave. Popravde som ten byt nechcela predávať, lebo mi bol veľmi srdcu blízky a chcela som si ho vlastne nechať ale to, že práve pani Hornáčková povedala, že ho vie predať za veľmi dobrú cenu ma presvedčilo, aby som k tomu predaju pristúpila.

Martina Hornáčková

Zistite o našej Maťke viac z jej osobného videa.

Takže práve ona bola tým činidlom alebo tou hybnou silou, ktorá ten predaj spustila. Napokon naozaj bol ten byt predaný za najvyššiu cenu ku ktorej sa zaviazala, takže som bola nadmieru spokojná.

A čo sa mi ešte veľmi páčilo, tak bol servis alebo nejaký zoznam rád, ako postupovať aj po samotnom predaji. Pretože je to naozaj veľa úradov, odhlasovaní, prihlasovaní a človek, ktorý s tým bežne nerobí, tak by mu trvalo, kým by všetko pozisťoval a práve od pani Hornáčkovej som dostala kompletný zoznam, ktorý keď som následovala, tak bolo všetko veľmi rýchlo povybavované, takže to mi naozaj ušetrilo veľmi veľa času. V zásade som bola veľmi prekvapená ako bola profesionálna a vôbec ako Riešime bývanie profesionálne pristupovalo k celému tomu predaju a bolo to naozaj od prvého momentu, kedy sa vypublikoval inzerát, po stejdžing bytu, po nahranie 3D prehliadky atď. až po samotné rady pri predaji, sprostredkovanie celej zmluvy, prepis, riešila sa ešte hypotéka a všetko bolo vopred dohodnuté, pripravené. Absolútne ma to časovo nezaťažilo, prebehlo to bez problémov, takže naozaj vidno, že majú skúsenosti a bola to pre mňa veľká pomoc.”

About the author

Podobné články