Vyberte si novostavbu správne

RB-expert na novostavby 22
 

Najširší výber

Viete, že len v Bratislave je na výber z viac ako 50-tich projektov novostavieb?

Takmer isto ich nepoznáte všetky. Ak však zvažujete kúpu nehnuteľnosti v novostavbe, mali by ste sa poradiť s niekým, kto ich pozná.

Dobré nehnuteľnosti nepotrebujú reklamu

Nevyberajte si novostavbu podľa reklamy. Tie najlepšie projekty sa dobre predávajú aj bez nej. Len musíte o nich vedieť. Realitní makléri v našej kancelárii majú dlhoročné skúsenosti a aktuálny prehľad o všetkých novostavbách na trhu. Poznajú ich výhody a nevýhody a tak vám zjednodušia výber, no zároveň budete vedieť, že ste žiadnu z dobrých neprehliadli.

Kvalifikované zhodnotenie

Kvalifikovaný poradca v našej kancelárii sa orientuje v stavebných materiáloch, postupoch a pozná aj referencie na jednotlivých developerov. Dokáže vám poradiť, ktorá stavba je lepšia, i keď na prvý pohľad vyzerajú všetky rovnako lákavo.

Novostavby z druhej ruky

Na realitnom trhu stále rastie nový segment novostavieb, ktoré boli kúpené ako investícia a teraz sú na predaj. Pritom v nich nik nebýval, alebo býval len krátko. Oddeliť však špekulantov s prehnanou cenou od serióznych ponúk dokáže len profesionál, ktorý pozná aktuálnu cenu na trhu. 

Nestranný pohľad

Nie sme viazaný žiadnou zmluvou ponúkať jeden projekt na úkor iného. Naši makléri sú platení zo štandardných provízií pre predajcu, ktorú platí predávajúci, preto je maklérovi v podstate jedno, ktorú nehnuteľnosť si vyberiete. A to je dobrý základ pre to, aby vám poradil nezaujate a k vašej spokojnosti.

Zavolajte

Návšteva u nás vás nebude nič stáť. Uvidíte, čo vám dokážeme ponúknuť a sami sa rozhodnete, či chcete naďalej hľadať svoje bývanie na internete alebo si necháte poradiť niekým, kto tomu naozaj rozumie. Veď u nás sa za radu neplatí!

 

Vyberte si makléra

Vyberte si a kontaktujte niektorého z našich maklérov.

Je to bezplatné a nezáväzné.
 
Kliknite pre výber makléra.