Referencia

Kúpa 2 izb. bytu, sl. Brzová

Chcela by som sa realitnej kancelárii Riešime bývanie v prvom rade veľmi pekne poďakovať za profesionálnu prácu. Cez spoluprácu s kanceláriou som riešila kúpu svojho prvého vlastného bytu, čo bol pre mňa jeden z najvýznamnejších krokov v živote. Preto bolo pre mňa dôležité vybrať si tú správnu profesionálnu spoločnosť.

Mojou arbiterkou bola p. Kmeťová, ktorej rovnako chcem veľmi pekne poďakovať za jej úžasný ľudský prístup a hlavne pozitívnu náladu 🙂 Prehliadky bytov boli s ňou vždy veselé a úplne zo mňa opadol aj všetok stres. Na prehliadkach sa vždy pýtala aj na to, čo by mne ani nenapadlo sa spýtať a tieto informácie by mi chýbali. Vždy mi ochotne odpovedala na otázky a všetky otravné maily 🙂 Určite by som ju odporučila každému, kto si hľadá nové bývanie.

Celý proces kúpy bytu prebehol bez problémov, cez prehliadky, nájdenie vhodného bytu, podpis rezervačnej a následne kúpnej zmluvy, vybavenie notára, prepis vlastníctva až po odovzdanie bytu.

Ešte raz vám ďakujem za profesionálnu pomoc pri tak dôležitom kroku, akým je kúpa prvého vlastného bývania. Už sa teším na nákup nábytku a zariaďovanie 🙂

About the author

Podobné články