Videoreferencia

Videoreferencia – Kúpa 2i bytu v Bratislave, p. Juraj

Veľmi silno bojovala za mňa a za to, aby som sa tým kupujúcim stal, pretože vedela, že môj záujem o ten byt bol jednoznačný a že to bol byt, ktorý mne sa zo všetkých páčil úplne najviac. Bez nej by som ten byt určite nekúpil, pretože, neviem, nevedel by som asi ako na to a hlavne, nevedel by som, ako sa do toho boja vôbec dostať. Do ktorého ona sa dostala a vyšla z neho víťazne.

Tak som sa poobzeral na vašej stránke a našiel som túto službu – Agent kupujúceho. Som sa prihlásil a ozvala sa mi pani Silvia. Tak som sa k nej dostal. Vie si to človek zmanažovať aj sám nejak popri práci, ale je to veľké ušetrenie času, energie, nervov vo všetkých týchto komunikáciách. Takže to už bolo prvé veľké pozitívum, ktoré ja som videl. Ale povedal by som, že hlavné pozitíva tam boli vlastne dve, s ktorými som vôbec nepočítal, keď sme začínali.

Silvia Čelková

Zistite o našej Silvii viac z jej osobného videa.

A to bolo jednak, že sme chodili na obhliadky aj mimo pôvodne zadaných lokalít, čo malo výhodu tú, že som vedel lepšie si zvážiť a uvedomiť, čo, kde, za koľko je na trhu vlastne k dispozícii. No a druhá vec, ktorá má pre mňa najvyššiu hodnotu je, že vlastne bez pani Silvie by som ten byt vôbec nekúpil. To teda z toho dôvodu, že hneď po zverejnení inzerátu bol ďalší veľmi seriózny záujemca a mali dohodu s predávajúcou stranou, že do týždňa si doriešia formality a vlastne ho berú.

Všetky strany očakávali, že by tam nemal byť problém ale nejaký problém tam nastal, pretože do toho dohodnutého týždňa formality doriešené nemali. Pani Silvia sa vtedy dostala do diskusie s predávajúcimi ohľadom toho teda, že my sme mali všetky podmienky splnené a veľmi asertívne, ale zároveň korektne sa teda dostala do debaty a po pár intenzívnych dňoch vyjednávaní sme sa teda stali kupujúcimi. Musím povedať, že takýto veľmi priamy, ale zároveň korektný a férový prístup, aký pani Silvia ukázala, tak o takom som doteraz ani nepočul. A bol som veľmi spokojný s tými službami. Čo ešte musím vyzdvihnúť sú jej intuícia a povedzme veštecké schopnosti, pretože asi dva týždne dopredu, predtým ako sa toto celé stalo, tak mi od nej, o takej ôsmej ráno, prišiel email iba s odkazom na tento byt a pod tým krátky komentár, že tento byt kupujeme. A tak aj bolo.

About the author

Podobné články